Вступ на 1, 2 та 3 курси: вирішальний момент в 2019 році

15:59, 18-07-2019

Ви - щасливий володар атестата загальноосвітньої школи або диплому Молодшого спеціаліста, але поки не визначилися зі своїм майбутнім? Термін подачі заяв спливає 22 липня 2019 року, тому рішення треба приймати швидко!

Аби не помилитися у виборі, дайте собі відповідь на декілька питань.

Отже:

1. Чи хочете Ви зекономити час на отримання вищої освіти?
  2. Чи хотіли б Ви, отримавши диплом бакалавра, бути впевненим в тому, що він дозволить Вам отримати престижну роботу з високим рівнем доходу? Тим більше, якщо цю роботу можна отримати від компанії-партнера Університету вже на початку навчання!
  3. Чи хотіли б Ви навчатися тому, що дійсно стане в нагоді в практичній роботі і одразу виділить Вас в очах компанії-роботодавця?
  4. Чи, можливо, Ви вже є власником бізнесу або стоїте на порозі розкрутки талановитого старт-апу?
  5. Чи хотіли б Ви навчатися за сучасними методиками на обладнанні нового покоління?
  6. Чи бажаєте Ви стати громадянином світу, отримавши освіту за фахом, яка в повній мірі відповідає сучасним викликам і міжнародним тенденціям?

Ви всі, звичайно ж, пам'ятаєте: «...Как говорил наш дорогой Шеф: «Время – деньги! Если хочешь получить деньги – не теряй времени!». Якщо на більшу частину питань Ви відповіли позитивно, очевидно, що Вас можуть привабити спеціальності «Економіка» і «Соціологія», яким навчаються студенти на кафедрі економіки підприємств і соціальних технологій Державного університету телекомунікацій. З вимогами до вступу на спеціальності «Економіка» і «Соціологія» Ви можете ознайомитися тут

Не втрачайте часу, бережіть свої сили для руху вгору!

Справжні професіонали своєї справи - викладачі та практики нашого Університету - допоможуть Вам стати незамінними фахівцями!

До зустрічі в Державному університеті телекомунікацій!