Майбутні магістри! Зробіть свій вибір, правильний вибір!

10:37, 21-07-2019

Шановні випускники бакалаврату і хто не здавав ЗНО, нагадуємо Вам, що залишилося всього 2 дні для подачі документів до Державного університету телекомунікацій, поспішіть. Адже тільки в цьому році, у Вас є останній шанс навчаєтись за спеціальністю 172 "Телекомунікації та радіотехніка" без здачі обов'язкових предметів по ЗНО.

Є так само перевага перед іншими спеціальностями адже у нас - 50 бюджетних місць! Для тих хто вже подав документи, ми нагадуємо. що на сайті Університету розміщено вже розклад іспитів, які будуть проходити в 501 аудиторії, а саме 24.07.19 - додатковий іспит як для денної так і заочної форми навчання, 25.07.19 - за фахом, денна, 26.07.19 - за фахом, заочна, 1.08.19 - іноземна мова, денна форма, 2.09.19 - іноземний, заочна.

Чекаємо всіх бажаючих, адже залишилося всього 2 дні!