Магістратура з інтелектуальних систем управління – твій шлях до перспективної роботи!

11:53, 07-04-2020

Кафедра Системного аналізу відкриває набір на освітньо-професійну програму підготовки магістра «Інтелектуальні системи управління» за спеціальністю 124 Системний аналіз.

Освітньо-професійна програма підготовки передбачає поглиблене вивчення методів системного аналізу в задачах:

• розробки,
  • дослідження,
  • застосування сучасних інтелектуальних систем управління об'єктами і процесами різної природи,

включаючи питання:

• комп'ютерного аналізу,
  • моделювання,
  • вдосконалення структури систем і алгоритмів прийняття рішень.

Об’єкти вивчення та діяльності майбутнього магістра:

• математичні методи та інформаційні технології аналізу складних систем;
  • прогнозування та прийняття рішень в складних системах різної природи (інформаційних, економічних, фінансових, соціальних, політичних, технічних, організаційних, екологічних тощо) в умовах невизначеності на основі системної методології.

Теоретична та практична підготовка включає наступні області:

• теорія керування і прогнозування в складних системах;
  • управління ризиками;
  • інтелектуальний аналіз даних;
  • прийняття рішень в умовах конфлікту та невизначеності;
  • моделювання і аналіз бізнес-процесів;
  • інтелектуальні інформаційні системи;
  • системно-аналітичні методи та засоби управління стартап-проектами.

Для успішного досягнення програмних результатів навчання за освітньою програмою застосовуються:

• методи інтелектуального аналізу даних;
  • сучасні технології розробки систем управління;
  • методи управління і прогнозування в складних системах;
  • методи та технології оцінювання ризиків, експертного оцінювання;
  • методи еволюційного та індуктивного моделювання;
  • інтелектуальні методи та засоби процесів прийняття рішень.

Хочеш знати все про інтелектуальні системи управління?
Вступай на освітньо-професійну програму підготовки магістра за спеціальністю
124 Системний аналіз!

Підписуйтесь на спільноти спеціальності "124 Системний аналіз" кафедри Системного аналізу та першим отримуйте новини, сповіщення про важливі події, підготовчі курси, дні відкритих дверей та багато цікавого.