Увага всім абітурієнтам, які прагнуть здобути новітню креативну управлінську освіту! Вперше в Україні ДУТ пропонує ділову освіту нового формату!

10:41, 13-04-2020

Вперше в Україні ДУТ пропонує дві абсоютно нові спеціальності та унікальну програму спеціальності, що вже стала відомою в країні!

Новації в освіті сьогодні виглядають здебільшого як окремі додаткові елементи у програмах спеціальностей, які є вже усталеними та певним чином стандартизованими.

ДУТ виходить із новітніми освітніми програмами нових фахів, які вже є давно затребуваними на ринку праці, але до цього часу система вищої освіти подібних пропозицій не мала. Крім того, ДУТ пропонує і абсолюно інноваційний зміст програми спеціальності, що вже з’явилась в Україні де-кілька років тому назад. При цьому саме ексклюзивне наповнення освітніх програм та специфіка організації навчального процесу, яку має тільки ДУТ (за рахунок введення інноваційних підходів до змісту навчання), гарантує нашим випускникам необмежену професійну затребуваність та високі доходи у майбутньому.

І так, пропонується у Галузі знань 28 – Публічне управління та адміністрування новітні програми спеціальностей, за якими ведеться підготовка фахівців для державного управління, управлінської діяльності в громадських й самоврядувальних організаціях та у корпоративному й транснаціональному бізнесі. Професійне майбутнє фахівців цих спеціальностей – необмежена професійна затребуваність у бізнесі та у державному управлінні!

1. Спеціальність «ПУБЛІЧНЕ УПРАВЛІННЯ ТА АДМІНІСТРУВАННЯ»

Тільки за освітньою програмою цієї спеціальності в ДУТ ведеться підготовка фахівців, які здатні до професійної управлінської діяльності:

• із інформаційно-аналітичного забезпечення процесів державного та бізнес-управління;
  • із організації електронного документообігу в управлінні державою, регіоном та у бізнесі;
  • із зв’язків із громадськістю;
  • із технологій впровадження державних та бізнес-реформ;
  • у діяльності центрів надання адміністративних послуг,
  • у професійній роботі секретарів адміністративних органів,
  • у професійній роботі державних уповноважених.
  1. Спеціальність «ДЕРЖАВНЕ УПРАВЛІННЯ НАЦІОНАЛЬНИМ ІНФОРМАЦІЙНИМ ПРОСТОРОМ»

За цією абсолютно новою в Україні освітньою програмою ведеться підготовка фахівців, які здатні до професійної управлінської діяльності:

• із експертної аналітики інформаційного простору в державному та корпоративному управлінні;
  • із взаємодії з медіа (речники);
  • із організації інформаційної безпеки процесів управління;
  • із інформаційно-комунікативних політтехнологій;
  • із забезпечення безпеки національного інформаційного простору та бізнес-простору;
  • із стратегічних комунікацій в державному та бізнес-управлінні;
  • із інформаційних війн та інформаційної протидії у державі та бізнесі
  1. Спеціальність «ДЕРЖАВНЕ УПРАВЛІННЯ СОЦІАЛЬНО-ПСИХОЛОГІЧНИМИ ПРОЦЕСАМИ У СУСПІЛЬСТВІ»

• із технологій розробки та впровадження профілактичних і реабілітаційних програм у кризових соціально-психологічних ситуаціях у державі та бізнесі,
  • із налагодження взаємодії із громадськістю,
  • із стратегічних комунікацій в державному та бізнес-управлінні,
  • із протидії маніпулятивному програмуванню людини та суспільства.

ЧЕКАЄМО САМЕ НА ВАС!