Знань багато не буває! Запрошуємо на навчання до магістратури!

11:07, 03-07-2020

Новий освітній тренд говорить: «Навчання протягом усього життя»! Тому, якщо маєте диплом бакалавра, ніколи не пізно піднятися на сходинку вище й стати більш висококласним «профі».

Із метою інформування випускників, які бажають продовжити навчання та здобути вищу освіту, щоб мати перспективну й конкурентоспроможну професію, кафедра документознавства та інформаційної діяльності інформує абітурієнтів та запрошує на навчання за інноваційною освітньо-професійною програмою «Управління інформаційно-комунікаційною діяльністю» другого (магістерського) рівня вищої освіти (галузь знань: 02 Культура і мистецтво, спеціальність: 029 Інформаційна, бібліотечна та архівна справа).

Здобувачі магістерської програми мають змогу отримати освітню кваліфікацію «Магістр з інформаційної, бібліотечної та архівної справи», професійну кваліфікацію 2433.2 «Професіонали у галузі інформації та інформаційної аналітики, викладачі закладів вищої освіти».

Особливістю навчання за цією спеціальністю є орієнтація на широкий спектр професій, які вважаються перспективними й затребуваними на сучасному ринку праці. Інформаційно-комунікаційна сфера – одна з основних життєво необхідних галузей діяльності людства, а координатором у розгалуженому світі ділових відносин виступає фахівець у галузі інформаційної діяльності, бібліотечної та архівної справи.

Підготовка магістрів за цією освітньо-професійною програмою базується на актуальних професійних напрямах − комунікаційно-інформаційному, управлінському, інформаційно-технологічному.

Нові пріоритети суспільного розвитку потребують висококваліфікованих фахівців, які володіють знаннями й навичками роботи з інформаційними документно-комунікаційними системами та найсучаснішими програмними засобами. Якщо ти хочеш бути саме таким, тоді тобі до нас!

Шановні абітурієнти!

Запрошуємо вас на навчання до магістратури за освітньо-професійною програмою «Управління інформаційно-комунікаційною діяльністю»!