День відкритих дверей навчально-наукового інституту інформаційних технологій

13:49, 20-11-2020

Шановні абітурієнти!

Запрошуємо Вас в середу, 25 листопада 2020 о 15.00 на день відкритих дверей Навчально-наукового інституту Інформаційних технологій, який відбудеться онлайн на платформі Zoom!

День відкритих дверей пройде в форматі вебінару на тему: «Який з напрямків ІТ обрати».

Модератор зустрічі – директор ННІІТ доктор технічних наук, професор Бондарчук Андрій Петрович.

Учасники зустрічі представлять спеціальності ІТ-напрямку, а саме:

• 121 - Інженерія програмного забезпечення - кандидат технічних наук, доцент Негоденко Олена Василівна,
  • 122 - Комп'ютерні науки – доктор технічних наук, професор Вишнівський Віктор Вікторович
    • (Штучний інтелект) - кандидат технічних наук,  доцент Зінченко Ольга Валеріївна
  • 123 - Комп'ютерна інженерія - доктор технічних наук, доцент Ткаченко Ольга Миколаївна
  • 126 - Інформаційні системи та технології - доктор технічних наук, професор Сторчак Каміла Павлівна.

Під час дня відкритих дверей Ви:

• Зможете задати своє питання та отримати відповідь on-line.
  • Дізнаєтесь, ким Ви зможете працювати в залежності від свого вибору та на яку заробітну плату Ви зможете розраховувати
  • Порівняєте особливості навчання на спеціальностях галузі знань 12-Інформаційні технології
  • Здійсните онлайн екскурсію аудиторіями ННІІТ.

Посилання на захід

Код доступу: 121121