Твоя освітня інвестиція: «Документознавство та інформаційна діяльність», «Інформаційна аналітика та зв’язки з громадськістю»

12:33, 25-02-2021

Стрімкий розвиток інформаційного суспільства та національної інформаційної інфраструктури робить актуальною підготовку висококваліфікованих фахівців у галузі зав’язків з громадськістю, документознавства та інформаційної діяльності. Саме сьогодні ці дві спеціалізації (освітні програми) є перспективними та затребуваними на сучасному ринку праці.

І саме ці освітні програми «Документознавство та інформаційна діяльність», «Інформаційна аналітика та зв’язки з громадськістю» ви зможете опанувати, вступивши на навчання до Державного університету телекомунікацій, та здобути відповідний фах!!!

Якісному опануванню професією документознавця сприяє організація навчально-методичної та науково-дослідної роботи випусковою кафедрою документознавства та інформаційної діяльності й провідними кафедрами Університету. Задля досягнення головної мети - підготовки висококваліфікованих спеціалістів, затребуваних на сучасному ринку праці, в Університеті запроваджено інноваційний зміст навчання, а саме:

• професійна підготовка студентів відбувається з 1-го, а не з 3-го курсу, як в більшості вітчизняних вузів, що дає можливість студентам цих спеціалізацій всебічно і ґрунтовно вивчати фахові дисципліни і розширювати кругозір; з 1-го курсу студенти володіють більшістю практичних навичок, необхідних для подальшої успішної фахової діяльності;
  • поглиблена практична підготовка - більше 50% занять навчального процесу студентів зазначених спеціалізацій складають практичні заняття. Таке процентне співвідношення зумовлено нагальною вимогою до сучасних фахівців уміти застосовувати теоретичні знання на практиці;
  • у підготовці студентів розподіл годин навчального плану здійснюється з розрахунку: 25% - дисципліни загальної підготовки; 75% - дисципліни професійної підготовки, з яких: 37,5% - за фахом, 37,5% - за спеціалізацією;
  • поглиблене вивчення англійської мови - студенти кафедри документознавства та інформаційної діяльності посилено вивчають англійську мову протягом усіх років навчання;
  • для забезпечення якості проведення практичних занять на кафедрі документознавства та інформаційної діяльності створено навчально-практичну лабораторію «Віртуальний офіс» (ауд. 518), яка працює на основі обладнання останнього покоління компаній - партнерів кафедри та сучасних програмно-апаратних комплексів і програмного забезпечення: Центру комп’ютерних технологій «ІнфоПлюс» (система електронного документообігу «АСКОД») та Компанії «НетКом Технолоджи» (система електронного документообігу «Діло»);
  • студенти кафедри проходять практику з можливістю подальшого працевлаштування в установах: Міністерство регіонального розвитку, Національне агентство України з питань державної служби, Київська міська державна адміністрація, Національний банк України, Державна служба якості освіти, Центральний державний архів вищих органів влади та управління, Центральний державний електронний архів України, Національна суспільна телерадіокомпанія України та ін.;
  • майбутні фахівці отримують сертифікати Центру комп’ютерних технологій «ІнфоПлюс» та Компанії «НетКом Текнолоджи», продукти яких (системи електронного документообігу) впроваджено в багатьох підприємствах/установах/організаціях різного профілю та форм власності, а також в органах державного управління всіх рівнів, що дає широкі вектори працевлаштування для випускників кафедри.

Усе це сприяє тому, що майбутні фахівці з документознавства та інформаційної діяльності:

• у змозі обґрунтувати головні тенденції розвитку документаційних та інформаційних процесів інфраструктури управління;
  • здатні організувати системи діловодства та документообігу як на предметно-змістовому, так і на технологічному рівні;
  • можуть виконувати спеціальні функції, пов’язані з розробкою і впровадженням процесів документування;
  • здатні здійснювати процеси інформаційно-аналітичної роботи засобами комп’ютерних технологій та сервісів Інтернету;
  • вільно володіють усною та писемною українською мовою, а також іноземними (англійською, польською та ін.) мовами.
  • затребувані на сучасному ринку праці.

Отже, якщо ти хочеш іти в ногу з часом, бути успішним, з користю і весело провести свої студентські роки – тоді тобі точно до нас!!!

Чекаємо!!!

(далі буде)