Вступ до університету в 2021 році. Запитання та відповіді

11:37, 03-03-2021

Наразі вступ до закладів вищої освіти відбувається шляхом подання заяв через електронну систему, де Ви маєте обрати:

• регіон, в якому плануєте навчатись;
  • заклад освіти;
  • форму навчання;
  • спеціальність.

Після пошуку Ви отримаєте перелік конкурсних пропозицій, на які можна подати електронну заяву.
Звучить трохи складно, чи не так? Пропонуємо розглянути процес обрання спеціальності трохи глибше. Гарантуємо, Ви побачите, що це дуже і дуже просто.

Спеціалізація: Підприємництво, торгівля та біржова діяльність

Фахівець з підприємництва, торгівлі та біржової справи здійснює організацію підприємницької (у т.ч. торговельної та біржової) діяльності підприємства, вирішує проблеми формування ефективної загальної стратегії розвитку підприємства, обґрунтовує фінансово-економічну, товарну, збутову та кадрову підстратегії, визначає напрями підвищення ринкової вартості підприємства в умовах динамічного бізнес-середовища.

Фахівець може займати первинні посади на підприємствах різного профілю та організаційно-правової форми, в проектних організаціях, консультативних центрах, наукових та освітніх закладах.

Спеціалізація: Підприємництво, торгівля та біржова діяльність