Переваги навчання на спеціальності Системний аналіз очима студентів

12:03, 06-03-2021

Майбутньому студенту перед подачею документів в університет завжди цікава думка тих, хто вже навчається в цьому закладі.

Ми провели невелике опитування серед студентів 3 курсу спеціальності Системний аналіз та попросили їх визначити ключові переваги навчання на спеціальності в Державному університеті телекомунікацій. Отже, пропонуємо Вам ознайомитися із Топ-5 найбільш значущих факторів:

1. Актуальна навчальна програма. В інноваційному змісті навчання прописано, що ми навчаємо тому, чому потрібно і як потрібно. І це не просто слова, вони доводяться ділом – викладачі кафедри постійно оновлюють навчальний матеріал із урахуванням змін в ІТ-сфері, використовують в практичних та лабораторних заняттях матеріали реальних кейсів, а на лекціях надають сучасні теоретичні знання.
  2. Активна робота кафедри з компаніями-партнерами і можливість отримати сертифікати. Студенти зазначили, що взаємодія з компаніями-партнерами дає їм можливість отримувати сертифікати для подальшого працевлаштування, дозволяє проходити практику на базі підприємств. Крім того, завдяки підтримці компаній-партнерів регулярно проводиться оновлення навчально-матеріальної бази та надається доступ до необхідного програмного забезпечення.
  3. Посилене вивчення англійської мови. Оскільки мовою професійного спілкування в сучасному ІТ-світі є англійська, а більшість студентів вже стикнулася з цим під час практик, стажувань чи співбесід, то акцент на активне вивчення англійської мови як загального, так і професійного спрямування надає суттєві переваги випускнику ДУТ.
  4. Низька вартість навчання та можливість помісячної оплати. На спеціальності Системний аналіз вартість навчання в Державному університеті телекомунікацій є однією із найнижчих по всій Україні, а по Києву вона є самою низькою. Це дає можливість доступу до навчання студентам із сімей з невеликим рівнем доходів.
  5. Можливість паралельно навчатись на військовій кафедрі. Університет має договір з Національним університетом оборони України імені Івана Черняховського, завдяки якому студенти починаючи з 3 курсу мають можливість паралельно отримувати освіту за військовою спеціальністю.

Серед інших факторів студенти називали можливість навчання за індивідуальним графіком (що особливо актуально для студентів старших курсів, які працевлаштовуються за фахом паралельно із навчанням), наявність гуртожитку та його зручне розташування («2 кроки від університету») та інші.

Серед причин, чому варто обирати саме спеціальність Системний аналіз, студенти вказували: велику кількість вакансій за спеціальністю та високий рівень заробітної плати при подальшому працевлаштуванні навіть для новачка.