Обирай спеціальність 281 «Публічне управління та адміністрування» в університеті телекомунікацій! Тільки у нас ти станеш справжнім топ-менеджером і збудуєш успішне власне життя!

15:25, 28-03-2021

Спеціальність 281 «Публічне управління та адміністрування» у ЗВО  України з’явилась не так давно. Тому пересічний абітурієнт ще не знає, що навчання у різних ЗВО за однією тієї ж самою спеціальністю насправді надає різні перспективи. Преважна більшість ЗВО за цією спеціальністю готують виключно державного службовця без підготовки аналогічного фахівця для бізнесу. Це означає, що після закінчення таких ЗВО випускник має обмежений освітній ресурс (знання) для реалізації у житті. Це, звісно, не означає, що із дипломом, в якому зазначена спеціальність 281 «Публічне управління та адміністрування», випускник не зможе влаштуватися на роботу у бізнес-середовищі. Однак, всі компетенції з бізнес-управління він буде опановувати самотужки шляхом проб та помилок. Все б нічого, але цей шлях занадто тернистий і абсолютно гальмує справжнє кар’єрне просування і зростання в бізнесі. А це означає те, що по-справжньому успішне і заможнє життя такий фахівець буде будувати, можливо, все життя. І це ще не означає, що він його таки збудує.

Особливість нашої програми в університеті телекомунікацій саме і полягає у тому, що ми надаємо знання з бізнес-управління і до того ж найоплачуваніші в Україні і за кордоном!

Детальніше про сутність наших програм у галузі 28 «Публічне управління та адміністрування», а їх три:

1. «ДЕРЖАВНЕ УПРАВЛІННЯ НАЦІОНАЛЬНИМ ІНФОРМАЦІЙНИМ ПРОСТОРОМ»
  2. «ДЕРЖАВНЕ УПРАВЛІННЯ СОЦІАЛЬНО-ПСИХОЛОГІЧНИМИ ПРОЦЕСАМИ У СУСПІЛЬСТВІ»
  3. «ПУБЛІЧНЕ УПРАВЛІННЯ ТА АДМІНІСТРУВАННЯ»,

Ви можете дізнатися на нашій головній сторінці кафедри публічного управління та адміністрування.

Не втрачай час свого життя! Приєднуйся до нас і наших студентів кафедри Публічного управління та адміністрування!

Приєднуйся до успішних!