Здобудь освіту майбутнього! Один з перших в Україні університет телекомунікацій розпочав і веде підготовку публічних управлінців-практиків високого рівня. Тільки практичні навички і тільки у професійному середовищі!

16:05, 31-03-2021

Новітня спеціальність 281 «Публічне управління та адміністрування» належить до найактуальніших та найзатребуваніших в країні. На зважаючи на свій невеликий вік на ринку освітніх послуг, вона вже здобула широку популярність. І це не дивно. Адже саме ця спеціальність формує фахівця з управління великими системами: державою, містами, регіонами, корпораціями тощо.

Не є новиною, що освіта з управління в системі вітчизняної вищої освіти є цілком теоретизованою. Практичні роботи з дисциплін проводяться мало, та й ті можуть бути вельми формальними. А питання про реальне стажування студентів (тривалу їх практику за фахом) взагалі піднімається вкрай рідко. А що вже казати про працевлаштування.

В університеті телекомунікацій вперше розпочали розбудовувати саме практичну вищу освіту. Всі подробиці нашої роботи не варто розкривати, але те, що стосується підготовки студентів за спеціальністю 281 «Публічне управління та адміністрування» саме в університеті телекомунікацій маємо розказати. Адже саме це і вирізняє освіту за управлінською спеціальністю в університеті телекомунікацій з-поміж управлінських спеціальностей в інших закладах вищої освіти.

1. Абсолютно всі дисципліни викладаються у форматі 50х50, тобто на кожну лекцію призначена практична робота. Це означає, що викладається на лекціях виключно той матеріал, який має практичне втілення. Ми цілком позбавили навчальний процес від надмірної теоретизації, яка притаманна всій вітчизняній управлінській освіті.
  2. Практика всіх без винятку студентів нашої спеціальності відбувається у вигляді навчального тренінгового стажування під керівництвом практиків публічного управління у професійному середовищі – в органах публічної влади.

По закінченню стажування наші студенти отримують професійні сертифікати (з органів влади), які підтверджують їх компетенції та практичний досвід. За час навчання на бакалавраті студенти проходять три довготривалих тренінгових стажування, загальним обсягом понад 3 місяці роботи у професійному середовищі виключно за фахом і отримують три сертифікати від різних органів управління із різними видами професійних компетенцій (видів робіт та робочих місць). Ці сертифікати з одного боку, є гарантією подальшого працевлаштування наших випускників на перше робоче місце в ті органи публічної влади, де вони проходили стажування.

А з іншого – сертифікати є вагомим аргументом практичного досвіду й перепусткою для працевлаштування у будь-які органи публічної влади за фахом.

А тепер тільки уяви! В університеті телекомунікацій в галузі «Публічне управління та адміністрування» є три(!) освітні програми (спеціальності), які надають екстрасучасні та надкоштовні на ринку праці знання:

1.       ОСВІТНЯ ПРОГРАМА «Державне управління національним інформаційним простором»

• Готуються фахівці-управлінці із протиборства у інформаційних війнах (держави та бізнесу) та забезпечення національної інформаційної безпеки держави та інформаційної безпеки великого бізнесу

2.       ОСВІТНЯ ПРОГРАМА «Державне управління соціально-психологічними процесами у суспільстві»

• Готуються фахівці із психології управління в державі та бізнесі

3.       ОСВІТНЯ ПРОГРАМА «Публічне управління та адміністрування»

• Готуються фахівці-управлінці із налагодження суспільних комунікацій в державі та за кордоном (для державного управління та управління в бізнесі), створення іміджу політдіячів та державних (громадських) діячів, управлінців для територіального (масштабного) розвитку держави та бізнесу.

Детальніше – дивись на головній сторінці кафедри Публічного управління та адміністрування

І за цими програмами (спеціальностями) ведеться саме така практична підготовка!

Отже, якщо хочеш навчитись управляти країною або великим бізнесом, а по закінченню університету отримати реальну роботу та відчувати себе в роботі професіоналом – стань студентом кафедри Публічного управління та адміністрування в Державний університет телекомунікацій!

Ми дбаємо про твоє професійне майбутнє!