Отримай формулу успіху на все своє життя! Новітня ексклюзивна спеціальність в університеті телекомунікацій, яка допомагає зрозуміти власну психологію, психологію людини і суспільства та вчить управляти за допомогою цих знань!

11:42, 12-04-2021

Вперше в Україні університет телекомунікацій розробив і впровадив екстрасучасну підготовку фахівців у галузі знань 28 «Публічне управління та адміністрування» за освітньою програмою «Державне управління соціально-психологічними процесами у суспільстві».

Саме ця освіта для всіх, хто її отримає, розкриває формулу успіху для всього свого особистого та професійного життя.

Наша спеціальність не готує просто психологів або просто управлінців. Наша спеціальність формує компетенції із з’єднаних поліваріативних наук. Фактично, спеціальність «Державне управління соціально-психологічними процесами у суспільстві» - це новітня наукова розробка науковців кафедри публічного управління та адміністрування у співробітництві із професіоналами - практиками у галузі державного управління в умовах сучасних викликів і буття нашої держави: інформаційні війни і вороже маніпулювання свідомістю наших громадян, що спрямовано на розбрат у державі; нав’язування хибної думки людям; спонукання і підбурювання нашого суспільства «третіми особами» до народних хвилювань і соціально-психологічних криз; процвітання у соцмережах псевдорелігійних об’єднань, які призводять до самогубств молоді, тощо. І якщо ви думаєте, що підвищений рівень агресивності людей у транспорті, на роботі та взагалі в житті – це відголосок їх власного особистого життя та їх особистих проблем – дуже помиляєтесь! Дійсно, відбиток власних проблем може зумовити підвищену стривоженість, агресію, латентну або явну депресію, розпач тощо. Але загальний стан суспільства може зумовити і особистісне світосприйняття людини, оскільки людина – істота СОЦІАЛЬНА. Простим рішенням вивести людину, а тим більше-суспільство,  із «проблемної» поведінки – не обійдеться. Начебто просто було б надати людині більше матеріальних статків і цим «заспокоїти» її. Але… Ви бачили коли-небудь, коли зла людина від отримання грошей (навіть великих) ставала доброю? Отже, розв’язання проблем у суспільстві лише економічними рішеннями неможливе! Саме соціально-психологічні процеси у суспільстві, що залишаються поза професійною увагою державного управління, і зумовлюють не тільки загальне життя країни, а й особисте життя кожного із нас. І лише ті, хто спроможний професійно огороджувати себе від впливу маніпуляцій ззовні, вміє спілкуватись із людиною, колективом, суспільством і при цьому бути почутим, спроможний досягти бажаного результату від цього спілкування. Але тут ключове слово «ПРОФЕСІЙНО». І бути почутим можливо лише тоді, коли ти вмієш чути інших. І саме професійному спілкуванню у процесі професійного управління державою та бізнесом і навчає наша програма. А це означає, що саме така освіта дозволить кожному вибудувати по-справжньому успішне професійне та щасливе особисте життя.

Крім того, наша програма навчить деактивувати будь-яку маніпулятивну інформацію, яка з’являється у колективі, громаді, суспільстві. Сьогодні робота спецорганів нашої Батьківщини з протидії засиллю навмисно спотвореної інформації, яка здатна маніпулювати свідомістю нашого суспільсва, обтяжується відсутністю відповідної полінаукової підготовки кадрів з управління соціально-психологічними процесами у суспільстві. Кадри для подібного державного управління формуються несистемно і нецілеспрямовано.

І на останок: чому подібна освіта може бути ефективною і перспективною виключно в університеті телекомунікацій. Зважте самі:

• Чи не змінилося життя нашого суспільства та всього світу за останній час у бік тотальної цифровізації та переходу у глобальну мережу?
  • Чи не живе сьогодні переважна частина цивілізованого світу у соцмережах?
  • Чи не за допомогою Інтернету саме сьогодні функціонує спілкування особисте, бізнес-просування, взаємодія громадян із органами управління в країні, тощо?
  • Чи саме не за рахунок спілкування та новин в Інтернеті ми насичуємось інформацією?
  • Чи не перейшов  весь світ у зв’язку із пандемією у так зване «дистанційне спілкування», «дистанційне навчання», «дистанційну роботу» за допомогою інтернет-середовища?

І якщо Ваша відповідь хоча б на одне питання є «Так», то Ви маєте збагнути, що навчання у закладі вищої освіти (ЗВО) сьогодні на управлінській спеціальності буде неефективним, якщо цей ЗВО далекий від цифрових технологій та досвіду обробки, експертизи, використання, захисту та управління саме інформацією подібного типу. Саме в нашому університеті ми допоможемо вам навчитись професійно управляти соціально-психологічними процесами у державі та бізнесі, використовуючи надсучасні програмно-апаратні комплекси останнього покоління, якими повністю забезпечений наш університет. І саме такий тип роботи управлінця є домінуючим і у нашій країні, і у всьому світі. Тому навіщо вчитися старому формату роботи? Опануй нові знання і будь завжди в тренді на ринку праці!

Ми запрошуємо молодь доєднатися до наших студентів кафедри публічного управління та адміністрування університету телекомунікацій, які неминуче стануть взірцем нової формації управлінців і гідно розбудовуватимуть нашу рідну державу, забезпечуючи мир та злагоду!

Для всіх, хто зацікавився програмами у галузі знань 28 «Публічне управління та адміністрування», які пропонуються тільки в університеті телекомунікацій, запрошуємо приєднатися до громадського каналу кафедри публічного управління та адміністрування у Вайбері або Телеграмі, на якому після 25.04.2021 інформуватимемо Вас про особливості вступу-2021, допомагаючи Вам гарантовано вступити до нас і отримати найперспективнішу спеціальність!

Детальніше про всі новітні освітні програми, які пропонує виключно університет телекомунікацій у галузі публічного управління та адміністрування, можна дізнатися на головній сторінці кафедри публічного управління та адміністрування.