Навчання на кафедрі публічного управління та адміністрування – кращий вибір для побудови успішної кар’єри

12:47, 03-12-2021

Випускники кафедри публічного управління та адміністрування Державного університету телекомунікацій – це фахівці широкого профілю не тільки в галузі теоретичних знань, а й якісних практичних навиків – вони володіють суспільно-економічними, організаційними, юридичними, спеціальними компетенціями в поєднанні зі знаннями, придбаними під час проходження практики.

Наші випускники завжди затребувані на ринку праці!!!

Адже кафедра публічного управління та адміністрування готує фахівців для сектору, в якому працевлаштування з самого початку визначається, в основному, теоретико-практичними компетенціями кандидатів.

Навчальна програма зі спеціальності 281 «Публічне управління та адміністрування» у Державному університеті телекомунікацій дає потужний, перш за все, інтелектуальний та соціальний поштовх нашим випускникам. Під час навчання вони мають змогу сконцентруватися і зрозуміти власні бажання й цілі. З іншого боку, навчання  на кафедрі – це дружнє середовище, де студенти мають можливість обмінятися ідеями та поглядами, перевірити їх, «прокачати» свої думки перед наступним етапом свого розвитку. За період навчання студенти стають більш організованими, позбавляються непотрібних речей, вони вже вміють фокусуватися на головному…

Такі ефекти дуже важливі для майбутніх лідерів, від яких залежатиме доля нашої країни!!! Для нас важливо допомагати майбутнім управлінцям усвідомлювати це!

Спеціальність 281 «Публічне управління та адміністрування» особливо актуальна сьогодні, у період різних світових викликів (політичні, військові, епідемічні та ін. загрози), адже випускники нашої спеціальності володіють навичками швидкого і точного прийняття фахових рішень в ситуаціях, що загрожують небезпеці країни.

Шановні абітурієнти!

Здійснюйте усвідомлений вибір – здобувайте освіту на кафедрі публічного управління та адміністрування Державного університету телекомунікацій!