Вступна кампанія - 2022

21:53, 15-12-2021

Наказом Міністерства освіти і науки України від 2 листопада 2021 року № 1166 затверджено календарний план підготовки та проведення зовнішнього незалежного оцінювання 2022 року.

Відповідно до наказу реєстрація осіб для участі у зовнішньому незалежному оцінюванні триватиме з 1 лютого до 9 березня 2022 року. Керівники закладів освіти зможуть зареєструвати учнів (слухачів, студентів) для проходження ДПА у формі ЗНО до 1 березня 2022 року.

До 29 квітня 2022 року зареєстровані учасники зможуть завантажити зі своїх інформаційних сторінок запрошення-перепустки, де буде зазначено час і місце проведення тестувань.

Тестування основної сесії ЗНО-2022 відбудуться за таким графіком:

фізика

23 травня

хімія

26 травня

українська мова, українська мова і література

31 травня

математика, математика (завдання рівня стандарту)

3 червня

іспанська мова, німецька мова, французька мова

6 червня

англійська мова

7 червня

історія України

10 червня

географія

14 червня

біологія

17 червня

Інформацію про результати основної сесії зовнішнього незалежного оцінювання з усіх навчальних предметів буде розміщено на інформаційних сторінках учасників тестування до 30 червня 2022 року.

Перелік конкурсних предметів для вступу за спеціальністю 073 «Менеджмент» (освітній ступінь бакалавр) (у формі ЗНО):

1. Укр. мова і література
  2. Математика
  3. Історія України або іноземна мова, або біологія, або географія, або фізика, або хімія

Для вступу на навчання для здобуття ступеня магістра:

1. Єдиний вступний іспит з англійської мови (у форматі ЗНО)
  2. Єдине фахове вступне випробування, що передбачає складання предметного тесту та тесту загальних навчальних компетентностей (у формі ЗНО).