Засідання спеціалізованої вченої ради Д 26.861.03

12:41, 04-08-2020

Повідомляємо Вас про засідання спеціалізованої вченої ради Д 26.861.03 Державного університету телекомунікацій, яке відбудеться 27-28 серпня 2020 року, за адресою: 03110, м. Київ, вул. Солом’янська, 7, конференц-зала.

В порядку денному будуть розглядатися наступні питання:

1. 27.08.2020 р. о 11:00 годині, захист дисертації Ващенка Олега Петровича на тему: «Управління ресурсним забезпеченням телекомунікаційних підприємств», поданої на здобуття наукового ступеня кандидата економічних наук за спеціальністю 08.00.04 – економіка та управління підприємствами (за видами економічної діяльності).
  2. 27.08.2020 р. о 14:00 годині, захист дисертації Сухачової Ольги Олександрівни на тему: «Організація процесу розробки та прийняття управлінських рішень підприємств зв’язку», поданої на здобуття наукового ступеня кандидата економічних наук за спеціальністю 08.00.04 – економіка та управління підприємствами (за видами економічної діяльності).
  3. 28.08.2020 р. о 10.00 годині, захист дисертації Дрокіної Ніни Іванівни на тему: "Механізм управління інтегрованим інтернет-маркетингом підприємств ринку телекомунікаційних послуг України", поданої на здобуття наукового ступеня доктора економічних наук за спеціальністю 08.00.04 - економіка та управління підприємствами (за видами економічної діяльності)
  4. 28.08.2020 р. о 13:00 годині, захист дисертації Шмалій Людмили Володимирівни на тему: «Інформаційно-комунікаційне забезпечення економічної безпеки підприємств зв’язку», поданої на здобуття наукового ступеня кандидата економічних наук за спеціальністю 08.00.04 – економіка та управління підприємствами (за видами економічної діяльності).
  5. Інше.

Спеціалізація: Радіоелектронні пристрої, системи та комплекси

Проектування, побудова та технічна експлуатація сучасних радіоелектронних пристроїв та систем. Знання сучасної елементної бази яка застосовується при розробці радіоелектронних, телекомунікаційних, електронно-обчислювальних засобів. Створення програмного забезпечення для проектування радіоелектронних пристроїв та систем, систем автоматизованого проектування радіоелектронної апаратури (САПР).

Схемотехнічне проектування вузлів та пристроїв, призначених для генерування, формування, приймання та підсилення радіосигналів. Сучасні знання в області цифрової обробки сигналів та в цифрових методах реалізації радіотехнічних систем.

Спеціалізація: Радіоелектронні пристрої, системи та комплекси