Засідання спеціалізованої вченої ради Д 26.861.03

12:41, 04-08-2020

Повідомляємо Вас про засідання спеціалізованої вченої ради Д 26.861.03 Державного університету телекомунікацій, яке відбудеться 27-28 серпня 2020 року, за адресою: 03110, м. Київ, вул. Солом’янська, 7, конференц-зала.

В порядку денному будуть розглядатися наступні питання:

1. 27.08.2020 р. о 11:00 годині, захист дисертації Ващенка Олега Петровича на тему: «Управління ресурсним забезпеченням телекомунікаційних підприємств», поданої на здобуття наукового ступеня кандидата економічних наук за спеціальністю 08.00.04 – економіка та управління підприємствами (за видами економічної діяльності).
  2. 27.08.2020 р. о 14:00 годині, захист дисертації Сухачової Ольги Олександрівни на тему: «Організація процесу розробки та прийняття управлінських рішень підприємств зв’язку», поданої на здобуття наукового ступеня кандидата економічних наук за спеціальністю 08.00.04 – економіка та управління підприємствами (за видами економічної діяльності).
  3. 28.08.2020 р. о 10.00 годині, захист дисертації Дрокіної Ніни Іванівни на тему: "Механізм управління інтегрованим інтернет-маркетингом підприємств ринку телекомунікаційних послуг України", поданої на здобуття наукового ступеня доктора економічних наук за спеціальністю 08.00.04 - економіка та управління підприємствами (за видами економічної діяльності)
  4. 28.08.2020 р. о 13:00 годині, захист дисертації Шмалій Людмили Володимирівни на тему: «Інформаційно-комунікаційне забезпечення економічної безпеки підприємств зв’язку», поданої на здобуття наукового ступеня кандидата економічних наук за спеціальністю 08.00.04 – економіка та управління підприємствами (за видами економічної діяльності).
  5. Інше.