Випуск іноземних слухачів Підготовчого відділення

10:38, 03-09-2018

У Державному університеті телекомунікацій 30 червня та 30 серпня 2018 року відбувся випуск іноземних слухачів Підготовчого відділення.

Концепція мовної освіти іноземців у вищих навчальних закладах України визначає мету мовної підготовки як формування комунікативної компетентності, забезпечення комунікативних потреб іноземних громадян у різних сферах мовленнєвої діяльності: перш за все, науковій (для отримання конкурентоспроможної підготовки за обраним фахом), соціально-культурній (для адекватної адаптації в новому соціально-культурному середовищі, психологічного комфорту), побутовій (для задоволення потреб повсякденного життя)

Зважаючи на відмінності у сприйнятті мови іноземними слухачами з Китаю, багатьох африканських країн, викладачі кафедри української мови Державного університету телекомунікацій зуміли зорієнтувати іноземних слухачів у соціально-культурному середовищі та досягти успіху в опануванні українською мовою на достатньому рівні, відповідно до вимог МОН України.

Документ щодо підтвердження рівня володіння українською мовою іноземним слухачам вручала адміністрація Університету.

У залі панувала тепла, дружня атмосфера, звучали теплі слова від адміністрації Університету, викладачів кафедри української мови та викладачів кафедри Підприємництва, торгівлі та біржової діяльності, які розділили радість присутніх та запросили на навчання до Державного університету телекомунікацій, також звучали слова подяки від іноземних слухачів, які були задоволені тими знаннями і позитивними змінами, що відбулись з ними за період навчання, а закінчилось свято словами Олександра Олеся “ Чари ночі” у прочитанні Мадімби Кабвенде Марка з Конго.

Сміються, плачуть солов'ї

І б'ють піснями в груди:

"Цілуй, цілуй, цілуй її -

Знов молодість не буде!

Ти не дивись, що буде там —

Чи забуття, чи зрада:

Весна іде назустріч вам,

Весна в сей час вам рада.

На мент єдиний залиши

Свій сум, думки і горе —

І струмінь власної душі

Улий в шумляче море.