Іноземним слухачам про Державний університет телекомунікацій

09:30, 08-11-2018

07 листопада 2018 року  викладачі кафедри української мови познайомили іноземних слухачів Підготовчого відділення Державного університету телекомунікацій з кафедрою менеджменту, яка є структурним підрозділом Навчально-наукового інституту менеджменту та підприємництва Державного університету телекомунікацій, з метою можливості подальшого навчання в Університеті.

Іноземним слухачам було цікаво розказано про кафедру менеджменту, яка орієнтуючись на сучасні потреби ринку праці, здійснює навчання за програмою «Навчально-тренувальна фірма» (бізнес–тренажер), яка є прогресивною комплексною освітньою технологією, що надає можливості дізнатися про основи і тонкощі різних посад, зрозуміти загальні принципи реального функціонування сучасної фірми у процесі її господарської діяльності.

Студенти університету мають можливість отримати комплекс практичних знань, умінь і навичок щодо технології створення бізнесових структур та створення IT-системи управління підприємством (інформаційна піраміда менеджменту), а також отримати іменні сертифікати фахівця по використанню програмного комплексу «1С: Підприємство» та «Парус». Наявність таких сертифікатів дає конкурентні переваги нашим випускникам на ринку праці.

Дуже приємно, що спілкування, до якого також долучилися українські студенти першого курсу, пройшло в легкій невимушеній обстановці англійською та українською мовами.

Спеціалізація: Інформаційно-комунікаційні технології

Поступивши на дану спеціальність Ви будете вивчати структуру мережі Інтернет, проектувати інфокомунікаційні мережі (на базі технологій транспортних мереж IP/MPLS, Gigabit Ethernet, а також широкосмугового доступу xDSL, FTTx, GPON та WiFi), розробляти програмно-конфігуровані мережі SDN з системами віртуалізації мережних функцій використовуючи сучасне обладнання від провідних виробників - Ericsson, Cisco Systems, Iskratel, Alcatel-Lucent.

Спеціалізація: Інформаційно-комунікаційні технології