Офіційне повідомлення від випускаючої кафедри: тільки для студентів ДУТ спеціальності 281 (074) «Публічне управління та адміністрування»!

14:36, 22-04-2018

Шановні студенти! На черговому засіданні кафедри Публічного управління та адміністрування Державного університету телекомунікацій було розглянуто питання впровадження другого етапу Програми інноваційного змісту навчання, прийнятою Вченою радою університету.

Про впровадження першого етапу ми інформували 04.03.2018 року у повідомленні: Офіційне звернення кафедри Публічного управління та адміністрування.

У відповідності до рішення кафедри, повідомляємо, що для підвищення ефективності навчального процесу у спеціальності 281 (074) «Публічне управління та адміністрування»  розроблений і впроваджений план заходів щодо сприяння професіоналізації студента в Державному університеті телекомунікацій. Основними заходами щодо створення професіонала з публічного управління та адміністрування міжнародного рівня кафедрою в навчальний процес буде впроваджено інноваційні науково-педагогічні елементи навчання.

1. Задля створення професіонала з управління міжнародного рівня зі спеціальності 281 (074) «Публічне управління та адміністрування» в навчальний процес з 01.09.2018 року вводиться система уніфікованих професійних управлінських компетенцій з кожної із навчальних дисциплін програми.

Уніфіковані компетенції, закладені у освітньо-професійну програму, навчальний план та у зміст кожної дисципліни інноваційного характеру спеціальності 281(074) «Публічне управління та адміністрування», забезпечать для майбутнього фахівця з управління, який навчається в Державному університеті телекомунікацій, ґрунтовні можливості для власної реалізації на ринку праці та у професійному середовищі. Завдяки інноваційному підходу у розробці освітньо-професійної програми спеціальності професорсько-викладацьким складом кафедри Публічного управління та адміністрування закладена система  абсолютної адаптації студента до професійної управлінської роботи як у публічному управлінні так і у бізнесі. При цьому студент має можливості реалізації як в Україні, так і у міжнародному професійному просторі.

1. Задля посилення професіоналізації студента в навчальний процес з 01.09.2018 року вводиться інноваційна система навчання студентів науковим підходам до самоосвіти і саморозвитку  особистості управлінця.

Метою цього впровадження є надання студентам наукових знань із найефективніших методик саморозвитку і самовдосконалення в професії. Тим самим створюється система уникнення (або мінімізації) помилок в професійній діяльності і запобігання сприйняття управлінцем хибних порад та кроків в управлінні.

1. Задля просування управлінської роботи на міжнародному рівні й професійної реалізації наших студентів в міжнародному середовищі з 01.09.2018 року кафедра Публічного управління і адміністрування впроваджує проект з міжнародних ділових комунікацій.

Метою впровадження даного проекту є цілковита адаптованість наших студентів до налагодження міжнародних контактів, укладання міжнародних угод, розробці й реалізації міжнародних проектів та іншої професійної діяльності на міжнародному рівні.

Таким чином, шановні студенти, впровадження вище визначених заходів з 01.09.2018 року вплине на окремі елементи формату Вашого навчального процесу. Про ці зміни будемо повідомляти Вас у робочому режимі. Просимо поставитися до цих змін із розумінням і повагою, адже тільки студенти Державного університету телекомунікацій спеціальності 281 (074) «Публічне управління та адміністрування» мають можливість отримати надсучасну універсальну управлінську освіту міжнародного рівня!

З повагою, науково-педагогічний колектив кафедри
Публічного управління та адміністрування
Державного університету телекомунікацій

Підписуйтесь на спільноти спеціальності "281 - Публічне управління та адміністрування" та першим отримуйте новини, сповіщення про важливі події, підготовчі курси, дні відкритих дверей та багато цікавого.