Увага всім, хто вступав у заклади вищої освіти у 2017 та 2018 роках!

11:06, 08-10-2018

Для всіх, хто вступав у виші у 2017 та 2018 роках з’явилась унікальна можливість переглянути перспективи свого майбутнього та зважено підійти до побудови своєї кар’єри. Якщо Ви вже обрали собі спеціальність і  навчаєтесь, то зможете суттєво посилити та вивести свій фах на новий рівень на ринку праці.

Не є секретом, що після завершення навчання у вишах ринок праці зустрічатиме Вас, в першу чергу, по дипломах. Дипломи, з одного боку, зазначають спеціальність, яку Ви опановували тривалий термін, з іншого – серйозність вашої підготовки (це і Ваші оцінки; і вагомість бренду вишу як гарантія якості освіти; і види дисциплін, зазначених у дипломі, як гарантія та значимість компетенцій, що ви набули).

Саме зараз у Вас з’явилась перспектива вийти на ринок праці не тільки із конкретною спеціальністю, а і з вагомим підтвердженням того, що Ви спроможні фахово управляти бізнесом у своїй спеціальності, або навіть всією галуззю в країні.

Отримати паралельно до своєї спеціальності або просто здобути  абсолютно нову універсальну управлінську вищу освіту саме зараз мають можливість тільки ті, хто має сертифікати ЗНО 2017 та 2018 років з:

• Українська мова та література
  • Математика або Географія
  • Історія України або Іноземна мова (з іноземної - сертифікат тільки 2018 року!)

За наявності цих сертифікатів Ви маєте можливість вже сьогодні стати студентом ДУТ спеціальності 281 «Публічне управління та адміністрування». Ця спеціальність є відмінною від всіх пропозицій даної освіти на ринку освітніх послуг і тільки в університеті телекомунікацій надає надсучасні компетентності і з управління в бізнесі, і в державному управлінні.

Детальніше читайте в інформаційних повідомленнях кафедри публічного управління та адміністрування ДУТ:

Можливість в цьому році стати студентом університету телекомунікацій спеціальності 281 «Публічне управління та адміністрування» є ще майже до кінця поточного місяця через самостійну реєстрацію і подачу заяви (так само, як під час літньої вступної компанії - 2018) або шляхом прямого звернення до приймальної комісії ДУТ.

Не гайте час свого життя! Здобувайте унікальну освіту, що забезпечить Вам потужне професійне зростання у майбутньому та міцні життєві позиції!

Підписуйтесь на спільноти спеціальності "281 - Публічне управління та адміністрування" та першим отримуйте новини, сповіщення про важливі події, підготовчі курси, дні відкритих дверей та багато цікавого.