Новий вектор підготовки з публічного управління започатковує університет телекомунікацій: подарунок нашим студентам у новому навчальному році!

14:14, 08-09-2019

Спершу хочемо щиро привітати всіх і кожного з наших студентів спеціальності 281 «Публічне управління та адміністрування» із початком нового навчального року! Особливе вітання всім нашим першокурсникам, що у цьому році довірили нам головний етап життя у розбудові свого професійного майбутнього!

Ми бажаємо Вам всім, шановні наші студенти, міцного здоров’я та натхнення у навчанні! Ми раді бачити всіх вас! І разом із вітаннями ми підготували вам справжній подарунок для міцного і щасливого професійного майбутнього!

Новітня освітня програма підготовки ділової еліти країни зі спеціальності 281 «Публічне управління та адміністрування», що розроблена і впроваджена в університеті телекомунікацій, набуває нового забарвлення та додатково отримує надсучасні професійні акценти. Вагомими і важливими кроками у цьому процесі стали структурні зміни в університеті та приєднання випускаючої кафедри публічного управління та адміністрування до Навчально-наукового інституту захисту інформації (кібербезпеки).

Для студентів спеціальності «Публічне управління та адміністрування» це є новим поштовхом до отримання додаткових надсучасних і прогресивних знань та умінь. Головні компетенції, що надає спеціальність та набір дисциплін, що вміщує навчальний план, залишаються незмінними. Однак, при цьому для наших студентів з’являється можливість отримати додаткові знання із управління безпекою інформації як на пізнавальному так і на професійному рівні. Сама освітньо-професійна програма спеціальності 281 «Публічне управління та адміністрування» університета телекомунікацій називається «Інформаційно-аналітичне забезпечення публічного управління» А це означає, що ми фактично готуємо експертів-аналітиків з управління масштабними процесами в державі та бізнесі, які за рахунок професійно організованої системи отримання, обробки та експертизи спеціальної інформації створюють нову інформацію, яка, у результаті її впровадження, і зумовлює заплановані зміни в країні чи в бізнесі. Освітня програма університету включає всі прогресивні знання для цієї діяльності. Звісно, йдеться про соціальну, правову, психологічну, економічну та ін.  інформацію, яка є основою для створення нової управлінської інформації в країні та бізнесі у формуванні стратегічних та тактичних дій управління задля досягнення найоптимальніших та найефективніших результатів.  А зараз ще й поступово будуть впроваджені ексклюзивні знання із управління захистом цієї інформації. Це надасть можливості нашим випускникам легко адаптуватися до роботи у секторі закритої інформації в державному управлінні та бізнесі. Саме цих знань потребують фахівці із національної безпеки держави та ін., що працюють із державною таємницею та із інформацією під гриф-статусом «Цілком таємно», а також фахівці-управлінці великого бізнесу, що володіють масивом інформації розряду «Комерційна таємниця».

Подібної освітньо-професійної програми для спеціальності 281 «Публічне управління та адміністрування» на теренах України до цього моменту ще не було. Державний університет телекомунікацій вперше виходить із підготовкою таких фахівців, і виключно тому, що має унікальні сучасні наукові і технічні потужності (відповідний штат науковців-практиків та надсучасне професійне обладнання).

Для підготовки наших студентів спеціальності 281 «Публічне управління та адміністрування» це означатиме:

• Включення блоків знань із управління інформаційною безпекою у навчальний процес у дисципліни, що відповідають напряму цих знань;
  • Забезпечення лабораторії кафедри публічного управління та адміністрування «Лабораторії комунікаційних технологій державного управління» (аудиторія 0-12 університету телекомунікацій) відповідним матеріально-технічним та інформаційним наповненням;
  • Введення факультативних курсів із зустрічами фахівців-практиків у питаннях інформаційного шпіонажу та захисту інформації;
  • За рахунок співпраці кафедр Інституту захисту інформації – участь студентів у спільних заходах інституту.

Це той мінімум, що очікує наших студентів. Для кафедри ж, крім означених напрямів роботи, ще очікує робота з налагодження співпраці із партнерами – потенційними працедавцями для наших студентів у галузі Національної безпеки держави та органів державного управління, що працюють із спецінформацією (закритою інформацією).

Тому, вітаючи вас, наші шановні студенти спеціальності 281 «Публічне управління та адміністрування», із початком нового навчального року, даруємо вам нові унікальні професійні можливості!

Науково-педагогічний склад
кафедри публічного управління та адміністрування
Навчально-наукового інституту захисту інформації
Державного університету телекомунікацій

Підписуйтесь на спільноти спеціальності "281 - Публічне управління та адміністрування" та першим отримуйте новини, сповіщення про важливі події, підготовчі курси, дні відкритих дверей та багато цікавого.