Нові професійні та наукові взаємодії кафедри публічного управління та адміністрування в ННІЗІ: випускники-управлінці університету телекомунікацій набуватимуть ще більшої фахової унікальності та надвисокої затребуваності на ринку праці!

17:44, 22-09-2019

Нові плідні професійні взаємодії та співробітництво кафедр Навчально-наукового інституту захисту інформації спонукали до розробки нової спеціалізації зі спеціальності 281 «Публічне управління та адміністрування».

Так, на загальних інститутських зборах попередньо розглянута концепція нової спеціалізації, що розробляється кафедрою публічного управління та адміністрування.

Нова спеціалізація зі спеціальності 281 «Публічне управління та адміністрування» передбачає розроблення нової освітньо-професійної програми, яка за сутністю створює абсолютно нового фахівця, компетенції якого на сьогодні вкрай актуальні та вирощуються в системі державного управління шляхом «донавчання» фахівців, що вже готує вища освіта України. А це означає, що фактичне створення такого спеціаліста потребує вдвічі більше часу, ніж можна це зробити за рахунок інноваційної освітньо-професійної програми, за розробку якої і взялися науковці Інституту захисту інформації університету телекомунікацій. Всі розробки нової спеціалізації доки що не підлягають розголошенню. Попередні та основні науково-професійні дослідження кафедри публічного управління та адміністрування у сегменті професійного запиту ринку праці для галузей державного управління та управління бізнесом виявили наступне. По-перше, спеціалізація, що розробляється в університеті телекомунікацій, вирощує новітніх фахівців-управлінців, чия професійна діяльність є відмінною від тих напрямів, що існує в Україні. По-друге, затребуваність фахівців цього новітнього напряму існує в Україні у латентному стані тривалий час, але за рахунок недостатньої гнучкості і певної інертності вищої освіти України, закладами вищої освіти на сьогодні не задовольняється взагалі.

Однак, те, що можна зазначити вже сьогодні, що нова спеціалізація зі спеціальності «Публічне управління та адміністрування» буде:

1. Цілком враховувати профільність університету телекомунікацій при повному збереженні напряму підготовки із суспільних наук (тобто без додаткового нагромадження в програмі та навчальному плані «математико-технічними» дисциплінами)
  2. Структура навчального плану спеціалізації міститиме широкий спектр абсолютно нових дисциплін, які за сутністю являтимуть собою ті актуальні компетенції, що потребує на сьогодні вітчизняне та міжнародне професійне середовище з державного управління та з масштабного управління бізнесом.
  3. Структура партнерських взаємодій кафедри публічного управління та адміністрування із органами державного управління буде поширена і вже до відкриття нового фаху з «Публічного управління та адміністрування» в університеті телекомунікацій, буде мати повну професійну базу практик для наших студентів для набуття ними унікальних практичних компетенцій з можливістю подальшого працевлаштування.
  4. Назва спеціалізації цілком відбиватиме сутність унікальності фахівця, що отримавши диплом університету телекомунікацій з даної спеціалізації, буде носієм цих компетенцій.
  5. Перший набір студентів за даною спеціалізацією планується вже у наступному 2020 році.

Отже, чекайте незабаром на нову унікальну спеціалізацію зі спеціальності 281 «Публічне управління та адміністрування» в Україні, що розробляє і впроваджує Державний університет телекомунікацій!