Вітаємо всіх здобувачів вищої освіти першого (бакалаврського) та другого (магістерського) рівнів спеціальності 074 (281) «Публічне управління та адміністрування» із успішним проходженням підсумкової атестації!

18:06, 18-06-2020

Всі студенти-випускники бакалаврату та магістратури спеціальності 074 (281) «Публічне управління та адміністрування» успішно склали атестаційні екзамени (бакалаври)

та прилюдно захистили свої кваліфікаційні роботи (бакалаври та магістри)

Кафедра публічного управління та адміністрування вітає всіх своїх випускників із цією важливою подією! Науково-педагогічні працівники кафедри щиро бажають всім випускникам-бакалаврам здоров’я, щастя та успіхів на шляху до омріяної магістратури!

А всім нашим випускникам-магістрам щиро бажаємо міцного здоров’я, щастя, повної професійної реалізації та каркаломної кар’єри у житті!

Ми віримо, наші шановні випускники, що всі Ваші професійні здобутки у житті будуть створювати не тільки міцний фундамент вашого особистого життя, а й сприяти розбудові нашої славетної Батьківщини!

З повагою, науково-педагогічні працівники кафедри публічного управління та адміністрування.

Підписуйтесь на спільноти спеціальності "281 - Публічне управління та адміністрування" та першим отримуйте новини, сповіщення про важливі події, підготовчі курси, дні відкритих дверей та багато цікавого.