Першокурсники 2020 кафедри Публічного управління і адміністрування вперше знайомляться з нашим університетом

14:36, 28-09-2020

Дорогі першокурсники!

Нарешті для Вас настав цей довгоочікуваний і хвилюючий день!

Ви, подолавши багато труднощів з гордістю можете сказати: «Я - студент! Я першокурсник Державного університету телекомунікацій»

Ви досягли своєї першої мети. Починається студентське життя, яке несе за собою нові відкриття і радості у житті кожного з Вас.

У свій перший день першокурсники познайомилися із завідуючою кафедри Публічного управління, кандидатом наук з державного управління, доцентом Михальською Владиславою Валеріївною, яка привітала їх з початком студентського життя. Крім того, першокурсникам був представлений і науково-педагогічний склад кафедри.

За фахом «Публічне управління та адміністрування» кафедра готує зі студентів хороших, сучасних і креативних фахівців з управління процесами в державному управлінні та бізнесі.

У нашому університеті студенти можуть не тільки занурюватися в навчальний процес, а й розважатися, беручи участь в різних заходах, в яких вони проявляють себе.

Друзі, нехай всі майбутні роки навчання будуть наповнені успіхом, везінням, новими перемогами і радістю!

Підписуйтесь на спільноти спеціальності "281 - Публічне управління та адміністрування" та першим отримуйте новини, сповіщення про важливі події, підготовчі курси, дні відкритих дверей та багато цікавого.