“Здоров'я понад усе!” - саме з таким гаслом асоціюється кафедра Публічного управління та адміністрування

17:56, 24-09-2021

«Mens sana in corpore sano» - в здоровому тілі - здоровий дух, свідчить латинська приказка. Як відомо, кафедра публічного управління та адміністрування готує майбутніх менеджерів державних та приватних установ. Водночас її керівництво дбає також про фізичний розвиток своїх студентів, як представників майбутньої еліти нашої держави. Це має сприяти формуванню багатогранності людської особистості, а також здатності майбутніх вітчизняних управлінців протистояти фізичним та психологічним навантаженням, характерним для сучасного світу.

23 вересня 2021 року студенти групи ПУАД-11 разом із професором кафедри М.В. Довбищенком відвідали новий університетський тренажерний зал, розміщений в гуртожитку за адресою: вулиця Соломʼянська, 7А. Тут створено всі умови для повноцінної фізичної підготовки студентів та викладачів. До послуг відвідувачів: бігова доріжка, велотренажери, різноманітні спортивні знаряддя…

Кафедра запрошує всіх студентів та викладачів Державного університету телекомунікацій долучитися до занять у тренажерному залі, пам’ятаючи гасло давніх латинян про єдність здорового духу зі здоровим тілом!

Фотографії

Підписуйтесь на спільноти спеціальності "281 - Публічне управління та адміністрування" та першим отримуйте новини, сповіщення про важливі події, підготовчі курси, дні відкритих дверей та багато цікавого.

Кафедра Публічного управління та адміністрування

Спеціалізація: Публічне управління та адміністрування

Місія програми – підготовка фахівців, посадових та виборних осіб публічних установ (в органах державної влади та місцевого самоврядування, громадських, галузевих й бізнесових об'єднаннях, політичних організаціях та публічних товариствах), здатних повноцінно виконувати свої функції в сфері публічного адміністрування та забезпечувати демократизацію суспільного життя на інноваційних засадах із широким застосуванням ІТ-технологій.

Спеціалізація: Публічне управління та адміністрування