Екзаменаційна сесія на кафедрі публічного управління та адміністрування

16:28, 20-12-2021

Підсумок здобутку нових знань покаже зимова сесія 2021/2022 н. р.

У студентів денної форми навчання, що здобувають освіту на кафедрі Публічного управління та адміністрування,  розпочалися заліки та іспити – гаряча пора для студентів. Адже кожна екзаменаційна сесія вимагає не тільки підтягти «хвости» з деяких дисциплін, але й показати викладачам  свої знання, накопичені за семестр, необхідно успішно скласти заліки та екзамени, щоб продовжити навчання в наступному семестрі.

Викладачі кафедри Публічного управління та адміністрування  позитивно оцінили набуті знання студентів. Особливим було хвилювання у студентів першого курсу, адже це перша сесія у їхньому житті.

• Здавати першу сесію не дуже складно, бо я старанно готувалася до іспитів, була присутня на усіх парах, тому впевнена у своїх знаннях (Юля Давидюк, ПУА-11);
  • Сподіваюсь, що перша сесія пройде для мене як щось нове та хвилююче, важливий етап у дорослому житті. Відчуваю, що все буде добре, сподіваюсь отримати «відмінні» оцінки (Крістіна Кутишенко, ПУА-11);
  • Спочатку я трохи хвилювалась, але зрозуміла, що це – звичайна підсумкова робота, що вказує на наш рівень знань та готує студентів до подальшої роботи в майбутньому (Анна Мариянчук, ПУА-11).

Як зауважила завідувач кафедри Петькун Світлана Михайлівна: навчальна програма зі спеціальності 281 «Публічне управління та адміністрування» у Державному університеті телекомунікацій дає потужний, інтелектуальний та практичний поштовх нашим студентам. Під час навчання вони мають змогу сконцентруватися і зрозуміти власні бажання й цілі, мають можливість обмінятися ідеями та поглядами, перевірити їх.

За чотири роки ми формуємо майбутніх лідерів, від яких залежатиме доля нашої країни!!!

Для нас, викладачів,  важливо допомагати майбутнім управлінцям усвідомлювати важливість обраної професії.  Спеціальність 281 «Публічне управління та адміністрування» особливо актуальна сьогодні, вона надає унікальні можливості та фундаментальні перспективи для всіх, хто її обрав. А інноваційний освітній підхід та унікальність фахових компетенцій (знань, умінь, навичок), отриманих у Державному університеті телекомунікаційгарантовано забезпечать кожному здобувачу спеціальності високооплачувану посаду та кар’єрне зростання!!!