Для вступників в магістратуру Державного університету телекомунікацій з дисципліни “Іноземна мова (англійська мова)” 2016 р.

21:55, 24-06-2016

Мета вступного іспиту:

Визначити рівень теоретичних знань  вступника з аспектів іноземної мови (лексики, граматики), а також вмінь та навичок володіння основними 4 видами мовленнєвої діяльності (читанням та ін.).

Структура вступного іспиту і вимоги до вступників:

1. Лексико-граматичний тест. Показати правильне вживання лексичного матеріалу, типових граматичних і синтаксичних конструкцій в рамках міжнародних вимог до рівня В2.
  2. Читання тексту і відповіді на запитання.
  3. Екзаменаційний білет складається з 50 завдань. До кожного завдання подано 4 варіанти відповіді, з яких лише один вірний. Завдання вважається виконаним, якщо вступник вибрав і позначив одну(!) правильну відповідь у бланку відповідей (Додаток 1).
  4. Тест виконується протягом 60 хвилин.
  5. Порядок оцінювання:
    кожна правильна відповідь – 4 бали;
    максимальна кількість балів – 200.
  6. Орієнтовні дати іспитів – 31.07.2016/05.08.2016.
  7. Консультації по здачі іспитів планується провести напередодні іспитів з 1400 – 1500 в аудиторіях за розкладом.
  8. Під час підготовки до іспиту рекомендується використовувати навчально-методичну літературу з тестів в рамках рівня В2, варіанти підготовки до ЗНО, міжнародний тест РЕТ (англ.) та ін.