ВИМОВЛЯЙ ПРАВИЛЬНО!

11:00, 18-10-2016

«10 англійських слів, які ви можете неправильно вимовляти» - таку назву носить один із коротких безкоштовних відео-уроків англійської від Люсі.

Чи правильно ви вимовляєте такі слова, як фрукти, хаос, черга, чіпси, зручний, овочі, шоколад, вівторок, середа? Дізнатись про це можна переглянувши цей відео-урок.

Make or Do? Ці два дієслова мають однаковий переклад, проте вживаються з різними словами. Вивчити нюанси вживання цих дієслів можна переглянувши ще один відео-урок.

Дізнатись більше та підписатись на безкоштовні відео-уроки англійської від Люсі можна тут.