Система “Легка англійська” – Effortless English

13:39, 20-12-2016

Що робити, якщо ви дуже хочете вивчити англійську, але дуже не любите граматику? До того ж, ваші плани біжать попереду вас: треба і блог створити з великою кількістю іноземних передплатників, а через пару місяців намічена поїздка за кордон, ще ви і Green Card сподіваєтеся виграти ...

Вивчення англійської мови за системою Effortless English

Система Effortless English (легка англійська), розроблена викладачем AJ Hoge, дозволяє вивчити мову протягом півроку на хорошому рівні, без особливої ​​напруги і на потужній практичній базі.

У чому унікальність даного методу

1. Він допомагає швидкому запам'ятовуванню слів.
  2. Він допомагає відмовитися від застарілих технологій навчання англійської мові на користь нових і вчить як це зробити.
  3. Метод перебудовує ваш мозок на мислення англійською.

Які правила потрібно вивчити перед першим уроком

• Правило 1. Потрібно вивчати всю фразу цілком, а не окремими фрагментами
  • Правило 2. Не слід зациклюватися на вивченні граматики
  • Правило 3. Переважна роль у вивченні англійської мови віддається аудіо-матеріалам
  • Правило 4. Прослуховування матеріалу повинно відбуватися щодня і тривалий час
  • Правило 5. У текстах повинні застосовуватися різні часові форми
  • Правило 6. аудіозаписи і навчальний матеріал повинен бути від реальних носіїв мови
  • Правило 7. Звична система «слухай - повторюй» в цьому методі замінена на більш ефективну: «слухай - відповідай»

Структура уроків cистеми Effortless English

Вона зовсім не складна: уроки об'єднані в групи (сети). Початковий курс складається з тридцяти сетів, а один сет включає в себе п'ять уроків:

1. Уроки лексики (Vocabulary lessons) - вивчення англійських слів і речень, великий за обсягом урок.
  2. Маленька історія (Mini Story) - урок з простими питаннями, які задає викладач в очікуванні таких же простих відповідей. Цей урок дуже ефективний саме для освоєння швидкої розмовної мови.
  3. Аудіо стаття (Audio article) - захоплююча стаття про якусь реальну подію, причому розказана на «живій», а не «мертвій» навчальній мові.
  4. Урок точки зору (Point of view lessons) - власне, це «фішка» самого методу. Учитель розкриває якесь правило граматики методом (POV), тобто фактично без самого правила, але ви будете скоро володіти ним досконало.
  5. Бонус (додатковий) коментар (Bonus commentary) - це подарунок викладача: він говорить додатково по навчальній темі, а ви уважно слухаєте.