Методичні рекомендації з підготовки до вступного випробування з іноземної мови

11:05, 29-03-2018

МЕТОДИЧНІ РЕКОМЕНДАЦІЇ
з підготовки до вступного випробування з іноземної мови для здобуття ступеня «БАКАЛАВР»

Рекомендується:

1. Ретельно опрацювати зміст відповідної програми фахового вступного випробування;
  2. Чітко усвідомити загальний порядок екзамену (час на завдання; види завдань та кількість завдань; критерії оцінювання та ін.).
  3. З використанням наявних зразків і бланків відповідей, дотримуючись встановленого часу на виконання завдань, самостійно виконати певну кількість варіантів.
  4. Використовуючи наявні вам відповіді до тестових завдань, перевірити результати роботи.
  5. Підготовку проводити до досягнення максимального результату в балах.

МЕТОДИЧНІ РЕКОМЕНДАЦІЇ
з підготовки до вступного випробування з іноземної мови для здобуття ступеня «МАГІСТР»

Рекомендується:

1. Ретельно опрацювати зміст відповідної програми фахового вступного випробування.
  3. Опрацювати зразок екзаменаційного білету. Звернути увагу на види тестових завдань.
  4. Ознайомитися з формою аркушу відповідей.
  5. Вирішуючи подібні тестові завдання, забезпечити досягнення максимального результату в балах. При цьому під час самонавчання доцільно звернути увагу: на дотримання часу на виконання подібних завдань; в разі виникнення лексичних і граматичних труднощів, приділити час і зусилля для того, щоб розібратися в потрібних деталях.