По порядок організації і проведення підсумкового контролю (екзамену) на 1, 2 курсі з дисципліни “Іноземна мова”

11:20, 25-04-2018

Шановні студенти! Через декілька тижнів в рамках екзаменаційної сесії вам буде потрібно здати екзамен з іноземної мови.

Надаємо низку рекомендацій, врахування яких допоможе краще скласти екзамен.

1. Доцільно уважно ознайомитися з відповідними організаційно-методичними вказівками.
  2. Якісно виконати всі вимоги до допуску (присутність на заняттях; здача завдань поточного контролю та інше).
  3. Чітко розуміти “формат” екзамену (що, як і протягом якого часу перевіряється).
  4. Потренувати і відпрацювати виконання подібних вправ за зазначеним форматом, як під час проведення практичних занять за розкладом, так і самостійно.
  5. Пам’ятаючи, що перевіряється навчальний матеріал саме за програмою курсу, опанувати відповідними мовними знаннями та вміннями.
  6. Виконувати вимоги здорового способу життя, щоб під час сеcії бути в хорошій фізичній та психологічній формі.
  7. Налаштуватися на чітке виконання порядку роботи студента на екзамені, виключити спроби “списування” та всього подібного.

Бажаємо Вам успішної здачі як сесії взагалі, так і екзамену з іноземної мови.