Деякі сучасні онлайн-ресурси для вивчення англійської мови

11:55, 07-02-2019

Кафедра іноземних мов Державного університету телекомунікацій хоче порекомендувати студентам для самонавчання іноземної мови декілька сайтів для покращення своїх знань англійської мови.

Онлайн-ресурси:

• www.usatoday.com –  сайт про новини в Америці.
  • Ororo.tv – сервіс вивчення англійської в процесі перегляду фільмів та популярних серіалів.
  • Duolingo – один з найпопулярніших сервісів для вивчення іноземних мов з нуля.
  • Film-english – сайт для вивчення мови за допомогою короткометражних фільмів.
  • Myspelling – сайт для тих, хто хоче покращити свій правопис.
  • Englishtips.org – всі підручники зібрані тут і доступні для скачування та читання онлайн.
  • ExamEnglish – підійде для тих, хто готовиться до міжнародних екзаменів з англійської мови (IELTS, TOEFL,TOEIC  і  т.д.).

Для досягнення очікуваного результату доцільно і необхідно працювати з цими ресурсами систематично!

Нехай щастить у вивченні англійської мови!