Сучасний електронний ресурс для навчання англійської мови «My English Lab»

15:55, 19-02-2019

В рамках тісної співпраці кафедри іноземних мов ДУТ з міжнародним науково-освітнім центром «Pearson Dinternal» в січні 2019 в рамках проведення навчально-методичних зборів кафедри в наш університет завітав британець Кріс Кірбі, старший консультант із питань  вищої освіти Pearson Center.

Він підготував і провів мультимедійну презентацію на тему: «Можливості та переваги сучасних онлайн-платформ із вивчення англійської мови». Кріс виклав викладачам інформацію щодо нових шляхів, прийомів і підходів у вивченні іноземної мови.

Зокрема було розглянуто ресурс «My English Lab». Така сучасна платформа розроблена для вивчення англійської мови, мета якої мотивувати студентів вивчати англійську а також забезпечення можливості для вивчення і удосконалення мови будь-де, будь-коли, лише з використанням телефону чи планшета.

Очевидними перевагами ресурсу є:

• різноманітність завдань для роботи в аудиторії;
  • наявність цікавих завдань для самостійної роботи студента;
  • перевірка домашніх завдань відбувається автоматично;
  • викладач має змогу контролювати роботу студентів, допомагаючи їм справлятись з труднощами.

Впродовж презентації викладачі кафедри іноземних мов проявляли зацікавленість, задавали питання та ознайомилися з сучасною навчальною літературою по вивченню іноземної мови.

Зазначений захід є черговим в рамках співпраці кафедри іноземних мов ДУТ з міжнародним науково-освітнім центром «Pearson Dinternal».