Мобільний додаток BBC для вивчення англійської мови

14:13, 10-09-2019

Шановні студенти, аспіранти! Пропонуємо вам використовувати мобільні додатки BBC для самонавчання та успішного вивчення англійської мови!

Не секрет, що в сучасному світі молоді люди все менше часу проводять за книгою, а більше за моніторами різноманітних гаджетів, в основному смартфонів. Серед мобільних додатків виділимо для студентів ДУТ додатки BBC Learning English, з якими вони зможуть самостійно, а також при допомозі викладача оволодіти певними аспектами граматики англійської мови, розширити словниковий запас, потренувати вимову і т.п.

Програма для самостійного вивчення англійської BBC Learning English активно працює ще з 1946 року спершу на радіо, пізніше на телебаченні, потім як вебсайт. Відносно недавній проєкт, – програма стала доступною як безкоштовний мобільний додаток BBC Learning English та пропонує шість категорій своїм користувачам:

1. Business English
  2. Everyday English
  3. Grammar
  4. Learn with the News
  5. Pronunciation
  6. Vocabulary

Кожна з категорій має перелік коротких відео (від 1 до 6 хвилин), із прихованими субтитрами Closed Caption або окремо представленим текстом та однією або декількома тренувальними інтерактивними вправами на розуміння побаченого з можливістю повторного виконання та миттєвим зворотнім зв’язком.

Окремої уваги заслуговують розділи English You Need (підготовка до міжнародних іспитів, запитання, які найчастіше виникають при вивченні мови і т. ін.) та  Lingohack (спеціальний розділ для тих, хто хоче читати новини англійською та засвоювати нові слова).

Усі відео уроки промарковані на відповідність рівню володіння англійською – від basic, lower intermediate до towards advanced або A1, A2, B1, B1+, B2, B2+, що відповідає потребам студентів  та аспірантів Державного університету телекомунікацій.

Додатком можна користуватися у звичайному режимі та як дописувач, що надає користувачу додаткові можливості слідкувати за власними досягненнями у вивченні мови, отримувати рекомендації, брати участь в інтерактивних обговореннях і т. ін.

Отож, шановні студенти та аспіранти, використовуйте свій час он-лайн з користю, вчіть English разом з BBC Learning English!