Обговорення навчально-методичних матеріалів_Магістр

17:44, 16-02-2015

16 лютого 2015 року на кафедрі іноземних мов відбулося обговорення змісту навчання з дисципліни «Ділова іноземна мова». В ході підготовки з даної дисципліни викладачами кафедри використовується комплект підручників Business benchmark.

Business benchmark – це нова розробка в галузі ділової іноземної мови, яка дозволяє студентам отримувати необхідні теоретичні знання, практичні вміння та навички в сфері ділової іноземної мови, та забезпечує якісну підготовки до здачі міжнародних іспитів.