Міжнародна співпраця

17:02, 14-02-2020

Вже декілька років поспіль кафедра іноземних мов активно розвиває співпрацю з міжнародною освітньою організацією Пірсон в Україні. А тому, викладачі кафедри іноземних мов мають можливість та постійно підвищують свої професійні навички, беручи участь в численних заходах по підвищенню кваліфікації викладачів англійської мови, що проводить Пірсон.

11 лютого декілька викладачів кафедри взяли участь у першому з серії вебінарів про навчання  студентів необхідних навичок для майбутньої професії: “CAREER SKILLS:Communication skills”.

Адже навчання англійській мові – це не лише просто передача знань студентам. Ми вчимо і навичок ефективного спілкування з іншими людьми. На цьому вебінарі Rachael Roberts, презентерка Пірсон, розглянула 4 аспекти навичок спілкування і поділилась зі слухачами деякими практичними ідеями навчання та розвитку цих навичок на заняттях.

Розклад наступних вебінарів:

Planning, prioritizing and organizing skills

18th February

Decision-making skills