Інтернет-олімпіада з англійської мови, фізики та математики

10:34, 26-05-2021

1–2 квітня 2021 року для студентів І та ІІ курсів на базі Національного технічного університету України «Київський політехнічний інститут імені Ігоря Сікорського» було проведено три Всеукраїнські студентські інтернет-олімпіади – з предметів «Англійська мова та математика», «Англійська мова та фізика» й «Англійська мова, фізика та математика».

Загалом в інтернет-олімпіаді 2021 року взяли участь 250 студентів із 5 найбільших університетів України: Державного університету телекомунікацій, Національного технічного університету України «Київський політехнічний інститут імені Ігоря Сікорського», Національного університету «Запорізька політехніка», Чернівецького національного університету імені Юрія Федьковича та Національного університету «Львівська політехніка».

Мета олімпіади − надання молоді технічного профілю можливості продемонструвати ерудицію у площині гуманітарної та точної сфери знань.

Цього року студенти Державного університету телекомунікацій, які взяли участь в олімпіаді, змогли  оцінити свої знання не тільки з фізики чи математики, а й зрозуміти важливість володіння англійською мовою.

Вітаємо переможців Всеукраїнської студентської інтернет-олімпіади:

1. Чечик Марину - група БСД-12 – за зайняте III місце з предмету «Англійська мова та фізика».
  2. Богуш Світлана – група МРД- 11- за зайняте III місце з предмету «Англійська мова та математика».

Сертифікат участі у Всеукраїнській студентській олімпіаді учасники можуть завантажити нижче в документах.

Колектив кафедри Англійської мови Державного університету телекомунікацій щиро дякує всім за участь в олімпіаді та за досягнуті високі результати.

Вітаємо переможців та бажаємо їм подальших успіхів!

Науково-методичне повідомлення підготувала
завідувач кафедри Англійської мови А.А. ЗАХАРЖЕВСЬКА