Про результати міжнародної співпраці на кафедрі Англійської мови з метою максимального розкриття потенціалу студентів

10:47, 03-11-2021

Доброю традицією на кафедрі Англійської мови в стала участь науково-педагогічних працівників та студентів у наукових та науково практичних конференціях в Україні та за кордоном, підвищення кваліфікації на методичних семінарах та тренінгах.

В рамках тісної співпраці кафедри Англійської мови ДУТ з міжнародним науково-освітнім центром «Pearson Dinternal» в 28.10 2021 в рамках проведення навчально-методичних семінарів кафедри в нашому університеті відбулась онлайн конфернція,  яку провів британець Кріс Кірбі, старший консультант із питань  вищої освіти Pearson Center.

Він підготував і провів мультимедійну онлайн презентацію на тему: «Можливості та переваги сучасних онлайн-платформ із вивчення англійської мови в закладах вищої освіти». Кріс представив викладачам інформацію щодо нових шляхів, прийомів і максимально ефективних підходів у вивченні англійської мови.

Зокрема було розглянуто ресурс «My English Lab». Така сучасна платформа розроблена для вивчення англійської мови на базі комунікативного методу, мета якої мотивувати студентів вивчати англійську а також забезпечення можливості для вивчення і удосконалення мови будь-де, будь-коли, лише з використанням телефону чи планшета.

Очевидними перевагами ресурсу є:

• різноманітність завдань для роботи в аудиторії;
  • наявність цікавих завдань для самостійної роботи студента;
  • перевірка домашніх завдань відбувається автоматично;
  • викладач має змогу контролювати роботу студентів, максимально допомагаючи їм справлятись з труднощами.

Кріс Кірбі зазначив, що вперше в своїй практиці має змогу  презентувати на максимально великому екрані з одночасною присутністю великої кількості викладачів, що надало можливість максимально донести методичні підходи та новітні методики навчання англійської мови.

Впродовж презентації науково-педагогічні працівники кафедри Англійської мови проявляли зацікавленість, задавали питання щодо втілення  даних методів навчання та отримали сертифікати, щодо підвищення кваліфікації. Після вебінару викладачі активно використовують запропоновану методику, яка максимально розкриває потенціал студентів ДУТ.

Науково-методичне повідомлення підготувала
старший викладач кафедри Англійської мови Ніколаєва А.А.