Круглий стіл на тему: Духовні та етнічні детермінанти національної культури в умовах глобалізації та трансформації суспільства

14:29, 05-03-2014

Кафедра українознавства та соціальних технологій 10 квітня 2014 року (о 13.00) проводить круглий стіл на тему:

Мета заходу: привернення уваги науковців та громадських діячів, усіх зацікавлених до проблем національної культури в умовах глобалізації та трансформації суспільства.

Учасники заходу: громадські діячі, викладачі ВНЗ,  філософи, політологи, історики,  аспіранти, магістри, студенти та усі зацікавлені цією тематикою.

Основні тематичні напрями:

• духовні засади розвитку людства в епоху глобалізації;
  • вплив інформаційних технологій на сферу соціокультурного буття;
  • українська культура – стратегія майбутнього держави;
  • історичний аспект як детермінанта самоідентифікації етносу;
  • українознавча парадигма культури як трансформаційний чинник суспільства;
  • соціокультурні проблеми в координатах глобалізованого світу.

Правила оформлення тез доповіді:

Обсяг 2 сторінки. Текстовий редактор – MS OFFICE WORD     2003. Формат сторінки – А4. Всі поля 2 см, відступ 1 см. Шрифт Times New Roman. Міжрядковий інтервал – 1 пт; шрифт – 14 пт., прямий.

У верхньому рядку зазначається прізвище та ініціали автора, науковий ступінь, вчене звання, назва установи, місто, адреса, електронна пошта.  Ця інформація вказується жирним шрифтом 14 пт, інтервал – 1 і вирівнюванням за лівим краєм.

Через два абзацних відступи нижче, вказується назва доповіді напівжирним шрифтом 14 пт, інтервал – 1 розміщення по центру, усі літери ВЕЛИКІ.

На один абзацний відступ нижче виклад тез доповіді.

Робочі мови конференції: українська, російська, англійська.

Наші контакти:

м. Київ, вул. Солом’янська, 7,

кафедра українознавства

тел.(044) 249-29-07

(066) 668-50-23

Петькун Світлана Михайлівна

www.dut.edu.ua

Кафедра Документознавства та інформаційної діяльності

Спеціалізація: Інформаційна аналітика та зв’язки з громадськістю

Фахівець з інформаційної аналітики та зв’язків з громадськістю є «універсальним спеціалістом», який повинен досконало володіти фундаментальними знаннями з комунікативістики, інформаційно-аналітичної діяльності, лінгвістики, психології, маркетингу, дизайну, технологій нових медіа тощо, а це неможливо без тривалої підготовки за спеціальними навчальними курсами, які будуть введені до варіативної частини освітньо-професійної програми підготовки бакалаврів визначеної спеціалізації.

Спеціалізація: Інформаційна аналітика та зв’язки з громадськістю