Навчальна дискусія ННІЗІ з нагоди Міжнародного дня захисту інформації

17:09, 02-12-2014

З нагоди Міжнародного дня захисту інформації 27 листопада 2014 року була проведена дискусія між студентами 2-го курсу груп  БСД-21, БСД-22, СЗД-21 і УБД-21 Навчально-наукового інституту захисту інформації на тему: «Анонімність в Інтернеті».

Головною метою цієї дискусії було ознайомлення з методами та засобами захисту особистих даних в мережі та практичне втілення вмінь щодо проведення дискусії (дискусія вважається ефективним засобом переконання, тому що її учасники самі приходять до певного висновку), що є однією з форм суперечки. При чому, студентами було виголошено тематичну промову зі спеціально підібраними й використаними логічними доказами з метою переконливого доведення істинності певного положення. Для цього застосовувались різні за своїм призначенням, спрямованістю й силою дії засоби психологічного впливу на людину або особлива послідовність наведення аргументів, яка має не тільки демонструвати обґрунтованість і корисність аргументованого положення, а й поступово посилювати переконливість доказу.

Після кожного виступу команди, журі та аудиторія могли задавати питання і обговорювати незрозумілі моменти.

У складі журі була старший викладач кафедри Документознавства та інформаційно-аналітичної діяльності Стежко Світлана Орестівна, яка викладає дисципліну “Українська мова за професійним спрямуванням” для груп Навчально-наукового інституту захисту інформації.

Кафедра Документознавства та інформаційної діяльності

Спеціалізація: Документознавство та інформаційна діяльність

Бакалавр з цього фаху підготовлений до роботи в інформаційних, аналітичних, архівних, адміністративних, кадрових підрозділах і службах, службах діловодства підприємств, організацій, установ, фірм різного профілю та форм власності, а також в органах державного управління усіх рівнів. Бакалавр з документознавства та інформаційної діяльності за умов набуття відповідних знань і практичних вмінь може адаптуватись до таких суміжних напрямів діяльності, як маркетингова, рекламна, зв’язки з громадськістю, обліково-контрольна та ін.

Спеціалізація: Документознавство та інформаційна діяльність