Англомовний круглий стіл на тему "Світ єднає дружба"

09:48, 13-04-2017

12 квітня 2017 року у  Державному університеті телекомунікацій на кафедрі документознавства та інформаційної діяльності відбулася англомовна культурно-освітня зустріч іноземних та українських студентів (групи АЗД-11 та ДЗД-11).

Студенти-іноземці розповіли про традиції, символи та звичаї свої рідних країн – Єгипту, Арабських Еміратів, Пакистану, Лівії та Нігерії. Наші студенти підготували виступи про свою державу, столицю, символіку й традиції українців.

Усі виступи були змістовні, мали мультимедійний супровід. Приємно, що кожному доповідачеві ставили запитання: наших студентів цікавила система освіти в інших країнах, клімат, сімейні традиції; іноземних студентів - українська кухня, національний одяг.

Звичайно, який же захід без неформального спілкування. Чай, солодощі та селфі – це все залишиться як добрий спогад для всіх учасників заходу.