Кафедра документознавства та інформаційної діяльності вітає своїх першокурсників

10:11, 10-09-2018

Шановні першокурсники!

Сьогодні для вас справжнє й радісне свято – ви стали повноправними членами великої і дружної родини Державного університету телекомунікацій. Кажуть, що студентські роки – то найкращий період у житті кожної людини. І це дійсно так! На вас чекає цікаве і насичене студентське життя, однак лише від ваших прагнень залежить, якими будуть ці роки і чого ви досягнете в майбутньому!

Позаду залишилися переживання та нелегкі випробування, що дали можливість розпочати новий захоплюючий шлях до вершин знань та фахового зростання.

Щоб досягти цієї мети, треба багато й наполегливо працювати. Навчитеся цьому – вирішуватимете найскладніші життєві завдання.

У нашому університеті ви здобудете фундаментальні знання та отримаєте практичні навики, такі необхідні й затребувані на сучасному ринку праці. Однак хотілося б, щоб ви вийшли зі стін університету не лише конкурентоспроможними фахівцями, а й успішними людьми, патріотами своєї держави. Ми переконані, що за роки навчання ви використаєте весь потужний науковий потенціал для отримання знань і духовного зростання.

А допомагатимуть вам у цьому ваші старші наставники – викладачі, які проторували свій шлях у науці, а їхні праці мають вагоме значення у вітчизняному, та й не тільки, науково-освітньому просторі.

Бажаємо вам повною мірою скористатися можливостями, які дає університет, здобути високоякісну освіту та сформувати себе успішним українцем. Нехай у вас буде багато перемог та творчих, наукових і особистих звершень. Здоров’я вам, сили, наснаги…

Працюйте наполегливо, не витрачайте марно дорогоцінний час! Щиро зичимо знайти своє місце в житті. Все – у ваших руках!

Щасливих і незабутніх вам студентських років!

Зі щирою повагою, викладачі кафедри документознавства та інформаційної діяльності