ЗНАЙ НАШИХ: участь студентів груп ДЗД-11 та АЗД-11 в загальноуніверситетському заході «Візитівка першокурсника ДУТ - 2018»

11:22, 29-10-2018

24 жовтня 2018 року в Державному університеті телекомунікацій  відбувся традиційний святковий конкурс-огляд «Візитівка першокурсника ДУТ - 2018».

Це відповідальний захід, за традицією кожен факультет готував виступ, репетиції до якого здійснювалися понад місяць. Студенти створювали ідею, продумували до деталей образи. І результат того вартий – першокурсники показали своїми виступами, що нове студентське покоління не промах і багатьох ми ще не раз побачимо на сцені Державного університету телекомунікацій. Захід сприяв згуртуванню студентів першого курсу, кожен міг продемонструвати свої творчі здібності.

Спеціальності «Інформаційна аналітика та зв’язки з громадськістю», «Документознавство та інформаційна діяльність» представили в команді Навчально-наукового інституту менеджменту та підприємництва Слівчак Станіслав, Плюта Анастасія, Коваль Анна та Андріянець Андрій.

Із вітальним словом перед учасниками та присутніми в залі виступив ректор університету Володимир Борисович Толубко. Він побажав усім студентам віри в себе, бажання й сили волі завжди йти до поставленої мети.

Наші студенти, за підсумками роботи журі, виступили достойно: Слівчак Станіслав, студент групи ДЗД-11, здобув перемогу в номінації "Найкращий музичний номер", а Плюта Анастасія, студентка групи АЗД-11, здобула почесне звання "Найкращий музичний вокал".

Яке ж свято без уболівальників. Підтримати учасників конкурсу прийшли одногрупники та студенти старших курсів.