Сучасне лідерство: особливості та перспективи

17:22, 15-11-2018

13 листопада 2018 року завідувач кафедри документознавства та інформаційної діяльності, кандидат філософських наук С.М. Петькун взяла участь у двосторонньому семінарі «Сучасне лідерство та розвиток потенціалу у державному секторі в країнах Східного партнерства».

Захід було організовано Національним агентством України з питань державної служби спільно з Фінським інститутом державного управління та Міністерством фінансів Фінської Республіки у рамках проекту «Представницька демократія, відкрите управління та ефективне електронне врядування» ініціативи ЄС «Східне партнерство» з метою обговорення питань розвитку управлінського потенціалу представників вищого корпусу державної служби та їх лідерських компетентностей, реформування системи управління персоналом у державних органах, а також обміну досвідом щодо професійного розвитку державних службовців.

Серед актуальних питань, до розгляду яких долучилася завідувач кафедри, – розвиток лідерства шляхом організації навчання та професійного розвитку; спеціальна підтримка новопризначених державних службовців; забезпечення належних умов праці та роль лідера в колективі та ін.

Поряд з обговоренням проблем вітчизняної державної служби, на семінарі відбулося ознайомлення з особливостями фінської кадрової політики; розвитком лідерства на державній службі у Фінляндії.