Удосконалюємо профорієнтаційні навички: участь викладачів кафедри документознавства та інформаційної діяльності у конференції

20:14, 19-04-2019

18 квітня 2019 року викладачі кафедри документознавства та інформаційної діяльності Державного університету телекомунікацій взяли участь у роботі V Всеукраїнської науково-практичної конференції «Актуальні проблеми в системі освіти: заклад загальної освіти – доуніверситетська підготовка – заклад вищої освіти», покликаної удосконалити вміння налагоджувати зв’язок середньої школи з вищими навчальними закладами та підтримати основні принципи безперервної освіти.

Сьогодні профорієнтаційна робота розглядається як інноваційна технологія в освітньому просторі, саме тому викладачі кафедри не могли оминути цієї науково-педагогічної події. На конференції розглядалися актуальні та цікаві теми, серед яких: інноватика в профорієнтаційній роботі; формування професійної компетентності студентів гуманітарних та технічних спеціальностей; неперервна освіта і самоосвіта в контексті сучасних освітніх реформ; проблеми формування системи безперервної освіти: шляхи використання в Україні закордонного досвіду; компетентнісний підхід в неперервній освіті; управління портфелем педагогічних методик тощо.

Викладачі кафедри документознавства та інформаційної діяльності охоче поділилися інформацією щодо можливостей застосування сучасних інформаційних технологій на практичних заняттях інформаційно-комунікаційного циклу; особливостей процесу організації та впровадження технологій дистанційного навчання, впровадженого в Державному університеті телекомунікацій (система дистанційного навчання MOODLE), а проблема впровадження у навчальний процес інноваційних освітніх технологій (активно застосовуваних у навчанні студентів нашого університету) викликала значне зацікавлення та жваву дискусію.