XS
SM
MD
LG
Государственный Университет Телекоммуникаций

Адрес:
03110, Украина
г. Киев, ул. Соломенская, 7
Контактная информация:
Государственный Университет Телекоммуникаций

Защита бакалаврских работ студентов кафедры документоведения и информационной деятельности

17:33, 23-05-2020

До уваги студентів денної та заочної форми навчання кафедри документознавства та інформаційної діяльності.

У зв’язку із карантином у країні, пов’язаним із коронавірусною інфекцією COVID-19, захист бакалаврських робіт для студентів спеціальності 029 «Інформаційна, бібліотечна та архівна справа», спеціалізацій «Документознавство та інформаційна діяльність» та «Інформаційна аналітика та зв’язки з громадськістю» відбудеться з використанням програмного забезпечення Skype.

 

Список студентів денної форми навчання, які будуть захищати бакалаврські роботи 11.06.2020 року, початок о 10.00. Група ДЗД-41:

п/н

ПІБ студента

1.

Алергуш Катерина Сергіївна

2.

Бондаренко Андрій Олегович

3.

Бондаренко Марія Олександрівна

4.

Гіріна Анна Олександрівна

5.

Горячук Владислав Вадимович

6.

Липенко Яна Едуардівна

7.

Литкіна Аліна Миколаївна

8.

Мазур Наталія Володимирівна

9.

Мельниченко Надія Петрівна

    

Список студентів денної форми навчання, які будуть захищати бакалаврські роботи 12.06.2020 року, початок о 10.00. Група ДЗД-41:

п/н

ПІБ студента

1.

Мірошніченко Дарина Василівна

2.

Мухіна Карина Володимирівна

3.

Наконечна Наталія Вадимівна

4.

Новицький Владислав Олегович

5.

Сіренко Владислав Васильович

6.

Степушенко Надія Тарасівна

7.

Фомічова Діана Максимівна

8.

Цапко Єлизавета Євгенівна

9.

Чечель Микита Олегович

 

Список студентів денної форми навчання, які будуть захищати бакалаврські роботи 15.06.2020 року, початок о 10.00. Група АЗД-41:

п/н

ПІБ студента

1.

Васильєва Юлія Вікторівна

2.

Глазиріна Олеся Євгенівна

3.

Глущенко Юлія Володимирівна

4.

Годзь Вероніка Андріївна

5.

Гукасян Анна Суренівна

6.

Іскоростенська Лілія Олегівна

7.

Картамишева Олена Володимирівна

8.

Марчук Вікторія Ярославівна

 

Список студентів денної форми навчання, які будуть захищати бакалаврські роботи 16.06.2020 року, початок о 10.00. Група АЗД-41:

п/н

ПІБ студента

1.

Мирошниченко Наталія Володимирівна

2.

Мірчу Макар Юрійович

3.

Петренко Аліна Миколаївна

4.

Радюкова Анна Русланівна

5.

Симоненко Анна Олегівна

6.

Хаджийський Олександр Михайлович

7.

Шарій Тимофій Олегович

 

Список студентів заочної форми навчання, які будуть захищати бакалаврські роботи 18.06.2020 року, початок о 10.00. Група ДЗЗ-51:

п/н

ПІБ студента

1.

Балабушка Юлія Володимирівна

2.

Бернатович Анастасія Вікторівна

3.

Вінніченко Вікторія Олександрівна

4.

Гавриш Олена Анатоліївна

5.

Духлій Антоніна Максимівна

6.

Зелена Анастасія Валеріївна

7.

Криволап Олена Ярославівна

8.

Крилов Богдан Володимирович

9.

Кузнєцова Ілона Олегівна

10.

Кузьменко Дарина Василівна

11.

Майбоженко Дарина Сергіївна

12.

Мовчан Анастасія Олександрівна

 

Список студентів заочної форми навчання, які будуть захищати бакалаврські роботи 19.06.2020 року, початок о 10.00. Група ДЗЗ-51:

п/н

ПІБ студента

1.

Непотас Олексій Олександрович

2.

Олексюк Діана Олександрівна

3.

Палажченко Олег Євгенійович

4.

Палій Юлія Максимівна

5.

Подакіна Ліна Русланівна

6.

Решетник Оксана Сергіївна

7.

Самофал Світлана Юріївна

8.

Соколік Оксана Валеріївна

9.

Ставірська Анастасія Сергіївна

10.

Хижняк Ірина Юріївна

11.

Хом’як Альона Олександрівна

БАЖАЄМО УСПІШНОГО ЗАХИСТУ БАКАЛАВРСЬКИХ РОБІТ ТА ЗАПРОШУЄМО НА НАВЧАННЯ У МАГІСТРАТУРІ ЗА ОСВІТНЬОЮ ПРОГРАМОЮ «УПРАВЛІННЯ ІНФОРМАЦІНО-КОМУНІКАЦІЙНОЮ ДІЯЛЬНІСТЮ»

детальніше

Шановний абітурієнте!

До Вас звертається член приймальної комісії кафедри Документознавства та інформаційної діяльності Державного університету телекомунікацій.

Ви подали заяву для вступу на спеціальність 029 «Інформаційна, бібліотечна та архівна справа», освітні програми (спеціалізаціями): «Документознавство та інформаційна діяльність» та «Інформаційна аналітика та зв’язки з громадськістю» за якими здійснюється підготовка на нашій кафедрі.

Дані спеціалізації є одними з найбільш затребуваних та популярних на ринку праці.

Ми пропонуємо якісну освіту за помірною ціною. Вартість підготовки за спеціальністю 029 «Інформаційна, бібліотечна та архівна справа», освітні програми (спеціалізаціями): «Документознавство та інформаційна діяльність» та «Інформаційна аналітика та зв’язки з громадськістю» складає 12 900 грн. на рік, що значно нижче ніж у НАУ (19 000 грн. на рік).

Якщо Вами до приймальної комісії будуть надані оригінали документів та сплачено за навчання, Ви, гарантовано станете студентом нашої кафедри.

На кафедрі зроблено все можливе для того, щоб збулися мрії студента та його батьків:

Кафедра Документознавства та інформаційної діяльності здійснює підготовку висококваліфікованих і затребуваних на ринку праці фахівців по одній із найбільш престижних спеціальностей для всіх галузей.

Кафедрою укладено 18 договорів про співпрацю з компаніями, які є потенційними роботодавцями наших випускників.

В освітньо-професійній програмі кафедри в межах навчального процесу сплановано отримання сертифікатів компаній-партнерів Центр комп’ютерних технологій «ІнфоПлюс», Національний банк України (департамент забезпечення діяльності), Солом’янська державна адміністрація у м. Києві,  що надає право нашому випускнику отримати перше високооплачуване робоче місце в компанії, по якій отримано сертифікат, як в нашій країні, так і за кордоном.

Втілений на кафедрі інноваційний зміст навчання забезпечує навчання нашого студента тому, що потрібно і як потрібно, теоретично і практично, відповідно до компетенцій компаній-партнерів кафедри – потенційних роботодавців. Це дозволяє нашому студенту мати фахову перевагу на ринку праці.

Для повноцінного оволодіння теоретичними знаннями та практичними уміннями і навиками майбутньої професії, навчання по спеціальності на нашій кафедрі починається з 1-го курсу, а не з 3-го, як на аналогічних кафедрах інших університетів.

Половина навчальних занять, відповідно до вимог компаній-партнерів кафедри, проводиться практично з використанням сучасного програмного забезпечення на апаратно-програмних комплексах та обладнанні останнього покоління, які використовуються компаніями-партнерами кафедри у своїй роботі. Це дозволяє нашому студенту оволодіти сучасними практичними уміннями і навиками, які необхідні для успішної роботи в компаніях.

В компаніях ІТ галузі велика увага приділяється знанню англійської мови. Для оволодіння англійською мовою на кафедрі втілена система її поглибленого вивчення, яка забезпечує засвоєння англійської мови за час навчання на рівня міжнародного стандарту В2.

На нашій кафедрі посилено вивчається англійська мова, яка необхідна для успішної роботи за спеціальністю. На 1-му та 2-му курсах заняття по англійській мові проводяться 3 пари на тиждень з урахуванням термінології кафедри. На 3-му, 4-му, 5-му курсах по всім дисциплінам, які викладаються на кафедрі 20% занять проводяться англійською мовою, що надає конкурентну перевагу нашим випускникам.

Відповідно до вимог науково-технічного прогресу та компетенцій компаній для оволодіння практичними уміннями і навиками на кафедрі створена сучасна навчально-матеріальна база. Вона укомплектована програмним забезпеченням, апаратно-програмними комплексами та сучасним обладнанням компаній-партнерів кафедри Документознавства та інформаційної діяльності. Навчально-матеріальна база кафедри визнана однією з найкращих в Україні, про це свідчить гран-прі у номінації «Інноваційний розвиток навчально-лабораторної бази», яким нагороджена кафедра у 2019 році Міністерством освіти і науки України та Президентом Національної академії педагогічних наук України.

Навчальні класи та навчальні лабораторії укомплектовані сучасним обладнанням останнього покоління, програмно-апаратними комплексами та програмним забезпеченням компаній-партнерів кафедри. Це дозволяє нашим студентам навчатися по компетенціям компаній-партнерів кафедри – потенційних роботодавців. Всі приміщення кафедри забезпечені безкоштовним доступом до швидкісної мережі Інтернет, що дозволяє нашим студентам користуватись у навчанні ресурсом електронної бібліотеки Університету, періодичними світовими виданнями у галузі інформаційних технологій, використовувати дистанційне навчання Moodle та електронний розклад занять.

Кафедрою організовуються і проводяться навчальні практики на виробничих базах в компанія-партнерах кафедри Центр комп’ютерних технологій «ІнфоПлюс», Національний банк України (департамент забезпечення діяльності), Солом’янська державна адміністрація у м. Києві на 2-му курсі – ознайомча практика, для отримання первинних знань про професію; на 3-му курсі – виробнича практика, для набуття студентом практичних умінь виконання майбутніх службових обов’язків; на 4-му курсі переддипломна практика, для практичного застосування та удосконалення набутих теоретичних знань. Це дає можливість студенту краще зрозуміти суть спеціальності, за якою він навчається, та набути практичного досвіду роботи у компаніях і показати себе з кращого боку, щоб компанія була зацікавлена взяти його на роботу. Під час практик кращим студентам пропонується працевлаштування в цих компаніях.

Навчаючись за спеціальністю кафедри, Ви за доступною ціною отримаєте якісну вищу освіту, і що особливо важливо, отриманий під час навчання сертифікат компанії-партнера кафедри, гарантує Вам перше високооплачуване робоче місце.

Увага! Шановні абітурієнти!
В нашому університеті за зверненням студента з 1 курсу дозволяється помісячна оплата за навчання!
Читайте также

Про кафедру

Кафедра Документоведения и информационной деятельности

Получить консультацию

Ваш запрос на обратный звонок получит заведующий кафедрой
Отправить запрос

Абитуриенту

Специализация: Информационная аналитика и связи с общественностью

Специалист по информационной аналитике и связям с общественностью является «универсальным специалистом», который должен в совершенстве владеть фундаментальными знаниями комуникативистики, информационно-аналитической деятельности, лингвистики, психологии, маркетинга, дизайна, технологий новых медиа и т.д., а это невозможно без длительной подготовки по специальными учебными курсами, которые будут введены в вариативной части образовательно-профессиональной программы подготовки бакалавров определенной специализации.

Специализация: Информационная аналитика и связи с общественностью

Специалист по информационной аналитике и связям с общественностью является «универсальным специалистом», который должен в совершенстве владеть фундаментальными знаниями комуникативистики, информационно-аналитической деятельности, лингвистики, психологии, маркетинга, дизайна, технологий новых медиа и т.д., а это невозможно без длительной подготовки по специальными учебными курсами, которые будут введены в вариативной части образовательно-профессиональной программы подготовки бакалавров определенной специализации.

Просмотров: 1 067