Запрошуємо Вас здобути вищу освіту на кафедрі документознавства та інформаційної діяльності

11:15, 15-08-2020

Шановні випускники одинадцятих класів, коледжів!

Ви талановиті та активні? Шукаєте свій «квиток» у перспективне майбутнє? Бажаєте провести студентські роки креативно, захопливо та пізнавально?

Кафедра документознавства та інформаційної діяльності запрошує Вас здобути диплом бакалавра за освітніми програмами першого рівня - «Документознавство та інформаційна діяльність», «Інформаційна аналітика та зв’язки з громадськістю».

В умовах сьогодення потоки нової інформації потребують постійного пошуку та апробації інноваційних форм навчання, до якого залучені наші провідні фахівці та студенти. Диплом бакалавра надасть Вам можливість обійняти бажану посаду в органах державної влади, у бізнесових структурах, банківських, податкових установах, інформаційних та рекламних агентствах.

Практичні заняття студентів відбуваються в сучасній навчальній лабораторії «Віртуальний офіс», саме тут майбутні бакалаври відпрацьовують вміння та навички з електронного урядування, електронного документообігу та аналітичної обробки інформації на сучасних е-системах «Аскод» і «Діло» та отримують сертифікати Центру комп’ютерних технологій «InfoPlus» та компанії «НетКомТекнолоджи». Додатково Ви зможете отримати вміння й навички з інших спеціальностей, відвідуючи сертифіковані курси: «1C», «Hewlett-Packard», «CISCO», «Java», «Pearson VUE».

Навчання здійснюється за денною – чотири роки та заочною формою – п’ять років.

Необхідні сертифікати ЗНО для вступу на 1 курс (денна/ заочна форми навчання):

За державним замовленням та контрактом:

• українська мова;
  • історія України;
  • математика або іноземна мова.

За контрактом:

• українська мова;
  • історія України;
  • географія або іноземна мова.

Українська мова, історія України, математика, географія – дійсні сертифікати ЗНО 2017 – 2020 року; іноземна мова – дійсні сертифікати ЗНО 2018 - 2020 року.

Необхідні документи для вступу на 2-3 курс, освітній ступінь «Бакалавр» (за наявності диплома молодшого спеціаліста):

• оригінал диплома молодшого спеціаліста,
  • 4 фотографії,
  • ксерокопія паспорта,
  • копія ідентифікаційного коду,
  • за необхідності копія військового квитка.

Іспит із фаху – 27/28 серпня 2020 року.

Вартість навчання за навчальний рік: денна форма навчання – 12 900 грн., заочна форма навчання – 8 200 грн.

БУДЕМО РАДІ БАЧИТИ ВАС!