Ефект комунікації, або формула успіху від ДУТ

14:11, 22-10-2020

У державній концепції освіти акцентовано увагу на формуванні не просто висококваліфікованого фахівця, а особистості з розвиненими комунікативними компетенціями, які, у свої чергу, допомагають досягнути досконалості у фаховому зростанні.

Дійсно, комунікативні вміння необхідні фахівцю будь-якої галузі, адже в будь-який момент Ви можете опинитися в ситуації непідготовленого спілкування, а питання не може вирішити ніхто, крім Вас...:) У цьому випадку значну роль відіграє і Ваша культура, ерудиція, професійне мислення, мовленнєві навички й, звичайно, комунікабельність.

Уміння оперативно орієнтуватися в комунікативній ситуації, попереджати конфлікти має вирішальне значення, оскільки неможливо запрограмувати всі варіанти спілкування. Майстерне володіння комунікативними вміннями створює умови для вільної реалізації своїх здібностей, можливість працювати впевнено в умовах співпраці з колегами, тим самим успішно виконувати професійні функції. Крім того, комунікативно-професійна компетенція сьогодні є засобом кар’єрного зростання, адже рівень компетентності фахівця оцінюють за його здатністю вирішувати завдання різної складності.

Відтак з урахуванням сучасних вимог ринку праці та освітніх тенденцій серед пріоритетних завдань вищої школи мають бути не тільки знання комп’ютера чи головних офісних додатків, володіння іноземними мовами, уміння робити моніторинг інформації, навички аналітичної роботи з різними видами інформації, а й послуговування прийомами ділового та соціального спілкування, знання різних видів, форм і способів комунікації, оскільки вимоги до комунікативної (у тому числі й іншомовної) компетенції фахівців досить високі.

Кафедра документознавства та інформаційної діяльності Навчально-наукового інституту менеджменту та підприємництва Державного університету телекомунікацій готує саме таких висококваліфікованих фахівців за освітніми програмами «Інформаційна аналітика та зв’язки з громадськістю» і «Документознавство та інформаційна діяльність» для здобуття освітньо-кваліфікаційного рівня «Бакалавр» з подальшою можливістю здобути ступінь «Магістра» за освітньою програмою «Управління інформаційно-комунікаційною діяльністю»!

Ураховуючи необхідні для сучасного ринку праці вміння та навички, у навчальні плани зазначених освітніх програм введено такі дисципліни:

• теорія і практика комунікацій,
  • ділові комунікації,
  • соціальні комунікації в мережі інтернет,
  • комунікативна тактика та стратегія у зв'язках з громадськістю,
  • практикум з соціальних комунікацій,
  • теорія масової комунікації та інформації (ОКР «Бакалавр»);
  • інформаційно-комунікаційні технології,
  • соціальні та кризові комунікації,
  • теорія стратегічних комунікацій (ОКР «Магістр»).

Тож робіть вибір –
обирайте правильний вектор для успішної кар’єри та забезпеченого життя,
а кафедра документознавства та інформаційної діяльності ДУТ
допоможе Вам у цьому!!!