Привітання з Днем збройних сил України!

12:28, 05-12-2020

Державні кордони надійні, якщо сильна армія їх захищає. Українські чоловіки – велич, сила, доблесть нашої нації. Українці за своєю природою не войовничі, але якщо порушують нашу суверенність, паплюжать символи держави, зневажають українське слово, – ми ніколи не мовчатимемо!

День збройних сил України – свято шани всіх захисників Української землі. Кожна українська родина має, ким гордитися й кого вітати.

ШАНОВНІ ЧОЛОВІКИ – КОЛЕГИ, СТУДЕНТИ!

Професорсько-викладацький склад кафедри документознавства та інформаційної діяльності вітає Вас із професійним святом! Хай буде міцне здоров’я, хай новий день приносить цікаві ідеї, світлі, радісні новини; хай Ваші родини живуть у достатку, цінують рідні й поважають колеги. Коли бачиш чоловічу посмішку – безпечно й комфортно відчуваєш себе за будь-яких обставин, усі негаразди здаються примітивними, посилюється впевненість, що «тил» надійний.

Воїне, лицарю славний,

Ти зброю тримаєш в руках,

Щоб на нашу країну-державу

Злий не позарився враг.

Будь мужній і будь достойний

Ти слави своїх батьків,

Відважний вкраїнський воїне,

Нащадку славних віків.

СЛАВА Й ДЯКА ВАМ, НАШІ ЧОЛОВІКИ!