Екзаменаційна сесія на кафедрі документознавства та інформаційної діяльності

11:19, 08-06-2021

У перший тиждень червня у студентів денної форми навчання, що здобувають освіту на кафедрі документознавства та інформаційної діяльності розпочалася літня екзаменаційна сесія 2020/21 н.р. Складання заліків та іспитів в університеті – гаряча пора для студентів. Саме цей період вважається найважчим під час навчання, адже кожна екзаменаційна сесія вимагає не тільки підтягти «хвости» з деяких дисциплін, але й показати викладачам всі свої знання, накопичені за семестр, а також успішно скласти екзамени, щоб продовжити навчання на наступному курсі. Від успішного складання іспитів залежить дуже багато: чи буде продовжуватися навчання, виплачуватися стипендія і так далі.

Незважаючи на дистанційне навчання в березні, наші студенти успішно підготувалися до екзаменаційної сесії.

Викладачі кафедри документознавства та інформаційної діяльності позитивно оцінили набуті знання студентів документознавців та інформаційних аналітиків першого – третього курсів. Відмітили досить високі бали з навчальних предметів студентів четвертого курсу: вони завершують складання іспитів, вдало пройшли передзахист та готуються до захисту бакалаврських робіт. Особливо хочеться відмітити високі бали в навчанні студентів-бюджетників, які за свої успіхи отримують стипендію.

Підвищену стипендію від керівництва університету отримує студентка другого курсу, що навчається за спеціальністю «Інформаційна аналітика та зв’язки з громадськістю» Ольга Шило, бажаємо успіхів їй і в подальшому навчанні.